Kategorie

Klocki LEGO Creator 31036 Sklep z Zabawkami i Owocami

Klocki LEGO Creator 31036 Sklep z Zabawkami i Owocami
Klocki LEGO Creator 31036 Sklep z Zabawkami i Owocami Klocki LEGO Creator 31036 Sklep z Zabawkami i Owocami Klocki LEGO Creator 31036 Sklep z Zabawkami i Owocami
Marka: LEGO
Kod produktu: 31036
Kod EAN: 5702015348140
• Niedostępny
Cena: 139.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 13 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 17 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Klocki Lego Creator - Sklep z Zabawkami i Owocami

Zabawa z modelem 3w1 - Sklep z zabawkami i owocami to nie kończąca się przygoda. W przytulnym sklepiku spożywczym sprzedawaj świeże owoce i warzywa, pyszne napoje oraz gazety lub odwiedź sklep z zabawkami z nowoczesnym robotem na sprzedaż! Na zewnątrz możesz kupić smaczne kolorowe owoce lub balonowe gumy do żucia z pobliskiej maszyny! Po rozłożeniu tego niezwykłego sklepu możemy podziwiać jego wnętrze pełne detali lub zająć się tworzeniem kolorowej fasady dwóch sklepów. Rozłożenie sklepu umożliwia przekształcenie balkonu w most łączący dwa przytulne mieszkania na pierwszym piętrze. Główną ulicę można rozbudować swoimi własnymi budowlami!

Zestaw umożliwia nam zbudowanie także budynku poczty lub kiosku z prasą.

  • Ilość elementów: 466
  • Numer katalogowy: 31036
  • Seria: LEGO CREATOR
  • Sugerowany wiek dziecka: 8-12 lat
  • Wymiary opakowania: 38 cm x 26 cm x 5,5 cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.

Tagi: lego, creator