Kategorie

LEGO® City 60219 Koparka

LEGO® City 60219 Koparka
LEGO® City 60219 Koparka
Marka: LEGO
Kod produktu: 60219
Kod EAN: 5702016369519
• Dostępny
Cena: 34.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

LEGO® City 60219 Koparka

Wyjedź na ulicę miasta wielką koparką LEGO®! Ta popularna maszyna budowlana jest niezbędna podczas miejskich napraw i remontów. Pojazd jest żółty, posiada podnoszone ramię z przodu, przechylaną łyżkę, reflektory na dachu i klatkę bezpieczeństwa. Do zestawu dołączono fragment trawnika z brązowym płotkiem oraz młot pneumatyczny, Minifigurkę robotnika i stertę gruzu. Włóż figurkę do kabiny operatora koparki, rozkrusz beton za pomocą młota pneumatycznego, ustaw ogrodzenie i wywieź resztę gruzu na łyżce koparki. Połącz klocki z innymi zestawami z serii LEGO City i zbuduj własne miasteczko z klocków!

Budowanie z klocków LEGO ma ogromny wpływ na rozwój dziecka na wielu płaszczyznach. Łączenie i rozłączanie elementów wspomaga umiejętności koordynacyjne i manualne, tzw. małą motorykę dłoni oraz stymuluje rozwój wyobraźni i kreatywności. Zestawy z serii City pozwalają dzieciom wymyślać i odgrywać „z życia wzięte” przygody oraz wcielać się w rolę różnych postaci. Klocki zachęcają do samodzielnej, kreatywnej zabawy i poznawania otaczającego świata. Ponadto, zabawa z LEGO nie kończy się w chwili, gdy zbudowaliśmy dostępne modele, ale może trwać i trwać! Za pomocą klocków maluch może wcielić się w rolę danej postaci i odgrywać wymyślone scenki.

  • Producent: LEGO
  • Seria: City
  • Numer katalogowy: 60219
  • Ilość elementów: 88
  • Wiek dziecka: 5+
  • Wymiary opakowania: 16cm x 14cm x 6cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.

Tagi: klocki, lego, city