Kategorie

LEGO® Architecture 21033 Chicago

LEGO® Architecture 21033 Chicago
LEGO® Architecture 21033 Chicago
Marka: LEGO
Kod produktu: 21033
Kod EAN: 5702015865326
• Niedostępny
Cena: 136.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

LEGO® Architecture 21033 Chicago

Klocki LEGO® Architecture są dedykowane starszym dzieciom, młodzieży i dorosłym, którzy interesują się architekturą, podróżami, sławnymi zabytkami i monumentami. Z tym zestawem przenosimy się do Chicago, by z klocków LEGO zbudować makietę kompleksu nowoczesnych budynków. Płytka konstrukcyjna, która jest w zestawie, jest przedzielona niebieską częścią, która symbolizuje rzekę Chicago i to nad nią ułożymy most DuSable Bridge, który otwiera się i zamyka w dowolnym momencie. Bo obu stronach postawimy budynki. Chyba najważniejszym jest Willis Tower – wieżowiec, który w rzeczywistości jest najwyższym budynkiem w Ameryce Północnej (ma aż 108 pięter, ponad 400 metrów wysokości). Obok niego postawimy budynki: John Hancock Center (czwarty co do wysokości wieżowiec z mieśce), Wrigley Building oraz Big Red i rzeźbę Cloud Gate. Kolory budynków są dokładnie takie, jak w rzeczywistości. Zachowano także właściwe proporcję i zadbano o detale.

Do zestawu dołączono broszurę informacyjną, z której poznamy historię tego kompleksu architektonicznego, poszczególnych budynków i rzeźby. Zawarte są także informacje o projektantach i o samej historii miasta Chicago. Uwaga! Broszura dostępna jest w wersji angielskiej.

Wymiary: ok. 20cm (wys.) x 22cm x 5cm
 
  • Producent: LEGO
  • Seria: Architecture
  • Numer katalogowy: 21033
  • Ilość elementów: 444
  • Wiek dziecka: 12+
  • Wymiary opakowania: 26cm x 19cm x 6cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.