Kategorie

LEGO® 76142 Avengers - Walka na motocyklu

LEGO® 76142 Avengers - Walka na motocyklu
LEGO® 76142 Avengers - Walka na motocyklu LEGO® 76142 Avengers - Walka na motocyklu LEGO® 76142 Avengers - Walka na motocyklu
Marka: LEGO
Kod produktu: 76142
Kod EAN: 5702016618044
• Dostępny
Cena: 109.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

LEGO® Avengers 76142 Walka na motocyklu

Czarna Pantera mknie na swoim motocyklu i nawet się nie spodziewa, że do ataku przymierza się jeden z agentów AIM – wyposażony w ogrom broni chce wykraść dwa śmiercionośne kanistry znajdujące się na motocyklu superbohatera! Czarna Pantera jest jednak na tyle spostrzegawczy, że od razu przymierza się do odparcia ataku – superszybki motocykl wyposażony jest bowiem w miotacze pocisków, które skutecznie odeprą atak agenta. Z pomocą przybył również Thor trzymający w ręku swój potężny młot – nie każdy wytrzyma uderzenie ciężkiego mjolnira.

Zestaw klocków LEGO® Avengers - Walka na motocyklu - składa się z 226 elementów, z których do złożenia jest motocykl Czarnej Pantery i uzbrojenie agenta, składające się z miotaczy klocków, piły, blastera i miotacza haka. Wewnątrz opakowania znajdują się 3 minifugurki: Czarnej Pantery, Thora i agenta AIM – takie zestawienie pozwoli na odgrywanie wielu fantastycznych scenek, a spora ilość dodatkowych akcesoriów sprawi, że fantastyczna zabawa będzie trwała bez końca!

Klocki LEGO® Avengers 76142 Walka na motocyklu - dodatkowe informacje:

  • Producent: LEGO
  • Seria: Marvel
  • Numer katalogowy: 76142
  • Ilość elementów: 226
  • Wiek dziecka: + 6 lat
  • Wymiary opakowania: 19 cm x 26 cm x 6 cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.