Kategorie

Klocki LEGO Technic 42021 Skuter Śnieżny

Klocki LEGO Technic 42021 Skuter Śnieżny
Klocki LEGO Technic 42021 Skuter Śnieżny Klocki LEGO Technic 42021 Skuter Śnieżny
Marka: LEGO
Kod produktu: 42021
• Niedostępny
Cena: 59.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 13 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 17 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Klocki LEGO Technic 42021 Skuter Śnieżny


Najnowszy zestaw z LEGO TECHNIC na 2014 rok. Zawiera 186 elementów.

Możemy z niego zbudować dwa różne pojazdy śnieżne i kolorze czarno-zielonym. Pierwszym jest skuter śnieżny, drugi natomiast to rower śnieżny. Oba modele posiadają ruchome części takie jak kierownica oraz amortyzatory

LEGO Technik ćwiczy kreatywność oraz zdolności manualne dziecka, wymaga już poświęcenia większej uwagi niż w innych seriach.

wiek dziecka 8-14 lat

Wymiary opakowania:
26 cm x 14 cm x 5 cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.

Tagi: lego, technic