Kategorie

Larsen - Układanka Wulkany - Puzzle 39027

Larsen - Układanka Wulkany - Puzzle 39027
Larsen - Układanka Wulkany - Puzzle 39027
Marka: Larsen
Kod produktu: 39027
Kod EAN: 7023850239027
• Niedostępny
Cena: 32.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Larsen - Układanka Wulkany - Puzzle 39027

Układanka z puzzlami Wulkany od Larsena to niezwykła pomoc naukowa dla dzieci w wieku szkolnym. Ilustracja przedstawia przekrój wulkanu „od środka” oraz fragment krajobrazu. Na obrazku znajdują się napisy, z których dzieci dowiedzą się czym są erupcje, pył wulkaniczny, magma i lawa. Maluchy dowiedzą się także, że lawa podpala lasy, a do gaszenia tych pożarów używa się samolotów. Dodatkowo, układanka tłumaczy budowę skorupy ziemskiej i efekt zderzania się płyt tektonicznych. A czy wiedziałeś, że naelektryzowany pył wulkaniczny często generuje błyskawice blisko źródła erupcji? Te ciekawostki, i jeszcze więcej, zaserwuje nam Larsen w zestawie z puzzlami Wulkany.

Język mapy: polski. Uwaga! Układanka jest dostępna w polskiej wersji językowej. Od tej, która jest przedstawiona na zdjęciu, odróżnia się jedynie przetłumaczonym tekstem. 

Larsen to firma – wydawnictwo, które zajmuje się produkcją puzzli, map i pomocy naukowych. Historia marki sięga 1947 roku. Na początku lat 50. XX wieku Lars Andreas Larsen zaczął tworzyć swoje pierwsze komplety puzzli, przykładając uwagę zwłaszcza do wysokiej jakości tworzywa. Przedsiębiorstwo zostało przejęte przez syna Larsa i jego rodzinę i po dzień dzisiejszy kultywuje rodzinną tradycję. Puzzle Larsen to niesamowita pomoc naukowa dla dzieci w wieku szkolnym – uczą i poszerzają wiedzę z zakresu geografii, polityki i historii. Każdy zestaw puzzli jest wyposażony w podkładkę, która ułatwia układanie elementów. Puzzle są tekturowe, twarde i wytrzymałe.

Wymiary mapy: 36cm x 28,5cm x 0,5cm

  • Producent: Larsen
  • Ilość elementów: 70
  • Wymiary opakowania: 36cm x 28,5cm x 0,5cm