Kategorie

Larsen - Układanka Pole - Puzzle 44014

Larsen - Układanka Pole - Puzzle 44014
Marka: Larsen
Kod produktu: 44014
Kod EAN: 7023850244014
• Dostępny
Cena: 32.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Larsen - Układanka Pole - Puzzle 44014

Różne zwierzęta zamieszkują różne środowiska naturalne. Inne zwierzęta i rośliny żyją w górach, inne w morzu, a jeszcze inne w lesie. Polska jest krajem rolniczym, a poza miastami znajdują się duże uprawne tereny. Elementem „pola” jest też np. łąka. Jakie gatunki roślin i zwierząt tu znajdziemy? W polu rosną stokrotki, oset, dzwonki, jaskry, koniczyna, a nawet poziomka czy grzyby kanie. W ziemi i nad nią spotkamy różne owady – żuki, trzmiele, motyle, osy, pająki domowe, ślimaki, dżdżownice, stonogi, koniki polne i wiele innych. Układanka z puzzlami od Larsena to ilustracja dzieci, bawiących się na kwiecistej, pełnej roślin i zwierząt łące. Dookoła znajduje się ramka z nazwami roślin i zwierząt, do których należy przyporządkować puzzle z obrazkami. W zestawie znajduje się łącznie 48 elementów.

Język układanki: polski. Uwaga! Układanka jest sprzedawana w polskiej wersji językowej - od tej, którą widzimy na zdjęciu, różni się jedynie napisami w języku polskim. 

Larsen to firma – wydawnictwo, które zajmuje się produkcją puzzli, map i pomocy naukowych. Historia marki sięga 1947 roku. Na początku lat 50. XX wieku Lars Andreas Larsen zaczął tworzyć swoje pierwsze komplety puzzli, przykładając uwagę zwłaszcza do wysokiej jakości tworzywa. Przedsiębiorstwo zostało przejęte przez syna Larsa i jego rodzinę i po dzień dzisiejszy kultywuje rodzinną tradycję. Puzzle Larsen to niesamowita pomoc naukowa dla dzieci w wieku szkolnym – uczą i poszerzają wiedzę z zakresu geografii, polityki i historii. Każdy zestaw puzzli jest wyposażony w podkładkę, która ułatwia układanie elementów. Puzzle są tekturowe, twarde i wytrzymałe.

Wymiary mapy: 36cm x 28,5cm x 0,5cm

  • Producent: Larsen
  • Ilość elementów: 48
  • Wymiary opakowania: 36cm x 28,5cm x 0,5cm