Kategorie

Larsen - Układanka Nasz klimat i efekt cieplarniany - Puzzle 39010

Larsen - Układanka Nasz klimat i efekt cieplarniany - Puzzle 39010
Larsen - Układanka Nasz klimat i efekt cieplarniany - Puzzle 39010
Marka: Larsen
Kod produktu: 39010
Kod EAN: 7023850239010
• Niedostępny
Cena: 32.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Larsen - Układanka Nasz klimat i efekt cieplarniany - Puzzle 39010

Mapa fizyczna Afryki to pomoc edukacyjna niezbędna każdemu uczniowi. Zamiast wertować karty atlasu, zacznij układać puzzle Larsen! Mapa – puzzle składa się z 63 elementów. Na kontynencie zaznaczone są poszczególne państwa, krainy geograficzne, rzeki, największe jeziora i szczyty górskie, a także zatoki i morza. Dookoła mapy ułożymy jeszcze puzzle z charakterystycznymi afrykańskimi zwierzętami (gepardem, wielbłądem, lwem, zebrą, żółwiem, wielorybem itp.). Co więcej, poszczególne elementy układanki mapy również mają kształt różnych zwierząt i przedmiotów, a nawet pojazdów, co będzie dodatkową atrakcją podczas zabawy i nauki.

Język układanki: polski. Uwaga! Na zdjęciu przedstawiona jest angielska wersja językowa układanki, natomiast w sprzedaży dostępna jest polska wersja, która różni sie jedynie tłumaczeniem - ilustracje i zagadnienia są te same. 

Larsen to firma – wydawnictwo, które zajmuje się produkcją puzzli, map i pomocy naukowych. Historia marki sięga 1947 roku. Na początku lat 50. XX wieku Lars Andreas Larsen zaczął tworzyć swoje pierwsze komplety puzzli, przykładając uwagę zwłaszcza do wysokiej jakości tworzywa. Przedsiębiorstwo zostało przejęte przez syna Larsa i jego rodzinę i po dzień dzisiejszy kultywuje rodzinną tradycję. Puzzle Larsen to niesamowita pomoc naukowa dla dzieci w wieku szkolnym – uczą i poszerzają wiedzę z zakresu geografii, polityki i historii. Każdy zestaw puzzli jest wyposażony w podkładkę, która ułatwia układanie elementów. Puzzle są tekturowe, twarde i wytrzymałe.

Wymiary mapy: 36cm x 28,5cm x 0,5cm

  • Producent: Larsen
  • Ilość elementów: 69
  • Wymiary opakowania: 36cm x 28,5cm x 0,5cm