Kategorie

Larsen - Układanka ABC - Puzzle z alfabetem 36088

Larsen - Układanka ABC - Puzzle z alfabetem 36088
Marka: Larsen
Kod produktu: 36088
Kod EAN: 7023850236088
• Niedostępny
Cena: 32.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Larsen - Układanka ABC - Puzzle z alfabetem 36088

Produkty Larsena to niezwykłe pomoce naukowe dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Układanka ABC to plansza z kolorowymi ilustracjami przedmiotów oraz puzzle z literkami polskiego alfabetu (uwzględniające polskie znaki: „ć”, „ł”, „ó”, „ś”, „ź” i „ż”). Każdy z puzzli pasuje wyłącznie na jednym miejscu – powyżej obrazka z przedmiotem, którego nazwa zaczyna się od danej litery. Układanka zawiera łącznie 29 puzzli i pomaga dzieciom w nauce alfabetu. To doskonały wstęp do nauki czytania i pisania!

Język układanki: polski 

Uwaga! Układanka różni się nieco w rzeczywistości od tej, która jest przedstawiona na fotografii. Obrazki przedmiotów są dostosowane do polskiej wersji językowej tak, by nazwy zaczynały się na właściwe litery - np. "a" jak aparat, "m" jak motyl czy "ż" jak żuk. 

Larsen to firma – wydawnictwo, które zajmuje się produkcją puzzli, map i pomocy naukowych. Historia marki sięga 1947 roku. Na początku lat 50. XX wieku Lars Andreas Larsen zaczął tworzyć swoje pierwsze komplety puzzli, przykładając uwagę zwłaszcza do wysokiej jakości tworzywa. Przedsiębiorstwo zostało przejęte przez syna Larsa i jego rodzinę i po dzień dzisiejszy kultywuje rodzinną tradycję. Puzzle Larsen to niesamowita pomoc naukowa dla dzieci w wieku szkolnym – uczą i poszerzają wiedzę z zakresu geografii, polityki i historii. Każdy zestaw puzzli jest wyposażony w podkładkę, która ułatwia układanie elementów. Puzzle są tekturowe, twarde i wytrzymałe.

Wymiary mapy: 36cm x 28,5cm x 0,5cm

  • Producent: Larsen
  • Ilość elementów: 29
  • Wymiary opakowania: 36cm x 28,5cm x 0,5cm