Kategorie

Kolejka Tomek i Przyjaciele Trackmaster - Turbolokomotywa Tomek FPW68 FPW69

Kolejka Tomek i Przyjaciele Trackmaster - Turbolokomotywa Tomek FPW68 FPW69
Kolejka Tomek i Przyjaciele Trackmaster - Turbolokomotywa Tomek FPW68 FPW69
Marka: Fisher Price
Kod produktu: FPW69
Kod EAN: 887961618006
• Dostępny
Cena: 95.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Kolejka Tomek i Przyjaciele Trackmaster - Turbolokomotywa Tomek FPW68 FPW69

Nowe lokomotywy z serii Trackmaster są już dostępne w sprzedaży! Turbolokomotywy poruszają się z ponad dwukrotnie większą prędkością niż standardowe lokomotywy Trackmaster. Nowe pociągi ścigają się po torach 2,5 razy szybciej niż ich poprzednicy. Co więcej, dzieci mogą samodzielnie kontrolować ich prędkość. Do każdej kolejki z serii dołączone są tzw. turbotory. Są to fragmenty torów z przełącznikami, które podepniemy w dowolnym miejscu budowanej trakcji. Przy przełączaniu zmienia się kolor podkładki pod torem. Jeśli jest zielona to oznacza, że przejeżdżająca przez tor lokomotywa samoczynnie zwiększy swoją prędkość. Żółty kolor oznacza, że kolejka będzie jechać ze standardową prędkością.

Zmianie uległ nieco również sam wygląd lokomotyw – Tomek i jego przyjaciele są teraz wyposażeni w przezroczystą, przypominającą gogle maskę na oczy.

Tomek to niebieska lokomotywa – główny bohater animowanego serialu i pełnometrażowych filmów z serii. Podobnie jak pozostałe lokomotywy, mieszka i pracuje na Wyspie Sodor, każdego dnia przeżywając fantastyczne przygody.

Lokomotywy z serii Tomek i Przyjaciele to podwójna satysfakcja. Z jednej strony świetnie odwzorowują bohaterów serialu animowanego, który jest kochany przez dzieci na całym świecie. Z drugiej strony firma zapewnia świetną jakość wykonania produktów. Wszystkie produkty z serii są wykonane z wysokiej jakości materiałów, cechują się wytrzymałością i odpornością na zniszczenia. 

Tomek i Przyjaciele to telewizyjny serial dla dzieci, który opowiada o życiu, pracy i przygodach dzielnych lokomotyw z Wyspy Sodor, z których każda reprezentuje odmienną osobowość. 

  • Producent: Fisher Price
  • Numer katalogowy: FPW69 
  • Seria:Trackmaster - Tomek i Przyjaciele
  • Sugerowany wiek dziecka: od 3 lat
  • Wymiary opakowania: 17cm x 29cm x 7cm

Fisher-Price to amerykańska firma, produkująca zabawki zarówno większych, jak i mniejszych dzieci, które ukończyły zaledwie kilka miesięcy. Firma oferuje bardzo dobrej jakości zabawki edukacyjne dla maluszków, które rozwijają wyobraźnię, pamięć, umiejętność logicznego myślenia oraz wiedzę o świecie, jednocześnie bawiąc oraz sprawiając radość.