Kategorie

Kolejka Tomek i Przyjaciele TrackMaster - Lokomotywa Shane - FXX17

Kolejka Tomek i Przyjaciele TrackMaster - Lokomotywa Shane - FXX17
Kolejka Tomek i Przyjaciele TrackMaster - Lokomotywa Shane - FXX17 Kolejka Tomek i Przyjaciele TrackMaster - Lokomotywa Shane - FXX17
Marka: Fisher Price
Kod produktu: FXX17
Kod EAN: 887961702484
• Dostępny
Cena: 34.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Kolejka Tomek i Przyjaciele TrackMaster - Lokomotywa Shane - FXX17

Poznaj Shane – australijską lokomotywę parową, pracującą na kolei South Australian Railways, gdzie ciągnie zarówno wagony pasażerskie jak i towarowe. Wygląd bajkowego bohatera opiera się na prawdziwym prototypie lokomotywy 520 Class. Ma nowoczesny, wydłużony kształt i ciemnozielony kolor. Shane wystąpił w filmie pełnometrażowym z serii Tomek i PrzyjacieleWielki Wyścig.

Nowa seria lokomotywek TrackMaster to zdecydowanie mniejsze od swoich poprzedników modele, pozbawione elektrycznego napędu. Rozstaw kół jest taki sam jak w przypadku starszych lokomotyw TrackMaster.

Lokomotywy z serii Tomek i Przyjaciele to podwójna satysfakcja. Z jednej strony świetnie odwzorowują bohaterów serialu animowanego, który jest kochany przez dzieci na całym świecie. Z drugiej strony firma zapewnia świetną jakość wykonania produktów. Wszystkie produkty z serii są wykonane z wysokiej jakości materiałów, cechują się wytrzymałością i odpornością na zniszczenia. 

Tomek i Przyjaciele to telewizyjny serial dla dzieci, który opowiada o życiu, pracy i przygodach dzielnych lokomotyw z Wyspy Sodor, z których każda reprezentuje odmienną osobowość. 

  • Producent: Fisher Price
  • Numer katalogowy: FXX17
  • Seria: Track Master™ - Tomek i Przyjaciele
  • Sugerowany wiek dziecka: 3+
  • Wymiary opakowania: 19cm x 11,5cm x 3,5cm

Fisher-Price to amerykańska firma, produkująca zabawki zarówno większych, jak i mniejszych dzieci, które ukończyły zaledwie kilka miesięcy. Firma oferuje bardzo dobrej jakości zabawki edukacyjne dla maluszków, które rozwijają wyobraźnię, pamięć, umiejętność logicznego myślenia oraz wiedzę o świecie, jednocześnie bawiąc oraz sprawiając radość.