Kategorie

Kolejka Tomek i Przyjaciele TrackMaster - Lokomotywa Gabryś z węglarką - FXX22

Kolejka Tomek i Przyjaciele TrackMaster - Lokomotywa Gabryś z węglarką - FXX22
Kolejka Tomek i Przyjaciele TrackMaster - Lokomotywa Gabryś z węglarką - FXX22 Kolejka Tomek i Przyjaciele TrackMaster - Lokomotywa Gabryś z węglarką - FXX22
Marka: Fisher Price
Kod produktu: FXX22
Kod EAN: 887961702538
• Dostępny
Cena: 34.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Kolejka Tomek i Przyjaciele TrackMaster - Lokomotywa Gabryś z węglarką - FXX22

Gabryś to niebieska lokomotywa, która mieszka i pracuje na Wyspie Sodor. Każdego dnia, razem z przyjaciółmi, przeżywają niesamowite przygody, które dzieci oglądają z zapartym tchem. Nasz bohater jest znany także jako Pędząca Gwiazda (ang. The Shooting Star), który to przydomek zyskał podczas Wielkiego Wyścigu. Miał jedno z najważniejszych zadań na Wyspie, gdyż ciągnął ekspres! Sławę zdobył również dzięki temu, że wiózł pociąg królewski, w którym podróżowała sama królowa Elżbieta II! Jest najszybszą lokomotywą na Wyspie Sodor i doskonale zdaje sobie z tego sprawę, przez co bywa bardzo dumny, a nawet arogancki.

Nowa seria lokomotywek TrackMaster to zdecydowanie mniejsze od swoich poprzedników modele, pozbawione elektrycznego napędu. Rozstaw kół jest taki sam jak w przypadku starszych lokomotyw TrackMaster.

Lokomotywy z serii Tomek i Przyjaciele to podwójna satysfakcja. Z jednej strony świetnie odwzorowują bohaterów serialu animowanego, który jest kochany przez dzieci na całym świecie. Z drugiej strony firma zapewnia świetną jakość wykonania produktów. Wszystkie produkty z serii są wykonane z wysokiej jakości materiałów, cechują się wytrzymałością i odpornością na zniszczenia. Tomek i Przyjaciele to telewizyjny serial dla dzieci, który opowiada o życiu, pracy i przygodach dzielnych lokomotyw z Wyspy Sodor, z których każda reprezentuje odmienną osobowość. 

  • Producent: Fisher Price
  • Numer katalogowy: FXX22
  • Seria: Track Master™ - Tomek i Przyjaciele
  • Sugerowany wiek dziecka: 3+
  • Wymiary opakowania: 19cm x 11,5cm x 3,5cm

Fisher-Price to amerykańska firma, produkująca zabawki zarówno większych, jak i mniejszych dzieci, które ukończyły zaledwie kilka miesięcy. Firma oferuje bardzo dobrej jakości zabawki edukacyjne dla maluszków, które rozwijają wyobraźnię, pamięć, umiejętność logicznego myślenia oraz wiedzę o świecie, jednocześnie bawiąc oraz sprawiając radość.