Kategorie
Playmobil 5388 History - Egipscy wojownicy z wyrzutnią
42.00 PLN
(34.15 PLN netto)
33.00 PLN
(26.83 PLN netto)
Playmobil Action 9127 Helikopter ratownictwa górskiego
104.00 PLN
(84.55 PLN netto)
79.00 PLN
(64.23 PLN netto)
BigJigs BJ674 Drewniane puzzle magnetyczne 3D - Farmer Traktor
49.00 PLN
(39.84 PLN netto)
35.00 PLN
(28.46 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

Kolejka Tomek i Przyjaciele Trackmaster FJK53 Lokomotywa Pomocny Hubcio - Harvey

Kolejka Tomek i Przyjaciele Trackmaster FJK53 Lokomotywa Pomocny Hubcio - Harvey
Kolejka Tomek i Przyjaciele Trackmaster FJK53 Lokomotywa Pomocny Hubcio - Harvey Kolejka Tomek i Przyjaciele Trackmaster FJK53 Lokomotywa Pomocny Hubcio - Harvey
Marka: Fisher Price
Kod produktu: FJK53
Kod EAN: 887961538687
• Niedostępny
Cena: 109.00 PLN (88.62 PLN netto)

Kolejka Tomek i Przyjaciele Trackmaster FJK53 Lokomotywa Pomocny Hubcio - Harvey 

Hubcio (ang. Harvey) to unikat wśród lokomotyw na Wyspie Sodor. Bohater wyróżnia się swoim wyglądem – jest połączniem lokomotywy i dźwigu. Pomimo docinków i żartów ze strony kolegów i przyjaciół, Hubcio okazał się niezwykle pomocną, użyteczną lokomotywą. Dzięki dźwigowi może pracować przy załadunku towarów. Co więcej, ciągnie za sobą wagonik dostawczy oraz… żółty kombajn! Lokomotywa jest zmotoryzowana, napędzana bateriami, dzięki czemu samodzielnie porusza się po torach Trackmaster lub to twardej, płaskiej powierzchni. Harvey jest jednym z bohaterów najnowszych odcinków serialu Tomek i Przyjaciele.  

Lokomotywy z serii Tomek i Przyjaciele to podwójna satysfakcja. Z jednej strony świetnie odwzorowują bohaterów serialu animowanego, który jest kochany przez dzieci na całym świecie. Z drugiej strony firma zapewnia świetną jakość wykonania produktów. Wszystkie produkty z serii są wykonane z wysokiej jakości materiałów, cechują się wytrzymałością i odpornością na zniszczenia. 

Tomek i Przyjaciele to telewizyjny serial dla dzieci, który opowiada o życiu, pracy i przygodach dzielnych lokomotyw z Wyspy Sodor, z których każda reprezentuje odmienną osobowość. 

  • Producent: Fisher Price
  • Numer katalogowy: FJK53
  • Seria:Adventureds - Tomek i Przyjaciele
  • Sugerowany wiek dziecka: od 3 lat
  • Wymiary opakowania: 35,5cm x 9cm x 5cm

Fisher-Price to amerykańska firma, produkująca zabawki zarówno większych, jak i mniejszych dzieci, które ukończyły zaledwie kilka miesięcy. Firma oferuje bardzo dobrej jakości zabawki edukacyjne dla maluszków, które rozwijają wyobraźnię, pamięć, umiejętność logicznego myślenia oraz wiedzę o świecie, jednocześnie bawiąc oraz sprawiając radość.