Kategorie

Kolejka Tomek i Przyjaciele Trackmaster FJK24 Wybuch w tunelu i Diesel

Kolejka Tomek i Przyjaciele Trackmaster FJK24 Wybuch w tunelu i Diesel
Kolejka Tomek i Przyjaciele Trackmaster FJK24 Wybuch w tunelu i Diesel Kolejka Tomek i Przyjaciele Trackmaster FJK24 Wybuch w tunelu i Diesel Kolejka Tomek i Przyjaciele Trackmaster FJK24 Wybuch w tunelu i Diesel
Marka: Fisher Price
Kod produktu: FJK24
Kod EAN: 887961538694
• Niedostępny
Cena: 99.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Fisher Price Tomek i Przyjaciele Trackmaster FJK24 Wybuch w tunelu i Diesel 

Wyślij Diesla w niebezpieczną, pełną przygód podróż! Lokomotywa przejeżdża po owalnej trakcji kolejowej, a następnie kieruje się w stronę tunelu. Po jednej stronie znajduje się „detonator” – po jego wciśnięciu plastikowy tunel rozpada się na kilka części. Czy nasz bohater zdoła uciec na czas? Osuwające się kamyczki spadają na lokomotywę, zostając na niej (Czarny Diesel ma wymalowane kamyczki po obu stronach i na dachu). Lokomotywa jest zmotoryzowana – samodzielnie porusza się po torach lub po płaskiej, twardej powierzchni.

Zestaw zawiera tor, tunel z detonatorem i lokomotywę Diesel. Komplet jest kompatybilny z pozostałymi produktami z serii Trackmaster.

Produkty z serii Tomek i Przyjaciele to podwójna satysfakcja. Z jednej strony świetnie lokomotywy odwzorowują bohaterów serialu animowanego, który jest kochany przez dzieci na całym świecie. Z drugiej strony firma zapewnia wysoką jakość wykonania produktów. Wszystkie produkty z serii są wykonane z wysokiej jakości materiałów, cechują się wytrzymałością i odpornością na zniszczenia. 

Tomek i Przyjaciele to telewizyjny serial dla dzieci, który opowiada o życiu, pracy i przygodach dzielnych lokomotyw z Wyspy Sodor, z których każda reprezentuje odmienną osobowość. 

  • Producent: Fisher Price
  • Seria: Trackmaster
  • Numer katalogowy: FJK24
  • Wiek dziecka: 3+
  • Wymiary opakowania: 35,5cm x 22,5cm x 6,5cm

Animowany serial Tomek i przyjaciele oparty jest na motywach książek dla dzieci, autorstwa Revereda W. Awdry’ego. Akcja opowieści toczy się na idyllicznej wyspie Sodor, na której wszystkie „żyjące” pojazdy mają swoją własną osobowość, indywidualne cechy charakteru oraz starają się być jak najbardziej pożyteczne, co pragną uzyskać przez swoją ciężką pracę. Bohaterowie serialu przeżywają niesamowite przygody, które bawią i uczą dzieci na całym świecie.