Kategorie
DJECO 08990 Zestaw artystyczny Kolorowanka z flamastrami - Zwierzęta
66.00 PLN
(53.66 PLN netto)
54.00 PLN
(43.90 PLN netto)
JEJ WYSOKOŚĆ ZOSIA CKH35 Podniebna Podróż
239.00 PLN
(194.31 PLN netto)
119.00 PLN
(96.75 PLN netto)
Hot Wheels Star Wars Statek kosmiczny X-Wing Fighter CGW67
29.00 PLN
(23.58 PLN netto)
25.00 PLN
(20.33 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

Kolejka Tomek i Przyjaciele Trackmaster FJK24 Wybuch w tunelu i Diesel

Kolejka Tomek i Przyjaciele Trackmaster FJK24 Wybuch w tunelu i Diesel
Kolejka Tomek i Przyjaciele Trackmaster FJK24 Wybuch w tunelu i Diesel Kolejka Tomek i Przyjaciele Trackmaster FJK24 Wybuch w tunelu i Diesel Kolejka Tomek i Przyjaciele Trackmaster FJK24 Wybuch w tunelu i Diesel
Marka: Fisher Price
Kod produktu: FJK24
• Dostępny
Cena: 99.00 PLN (80.49 PLN netto)
Ilość:  

Fisher Price i Przyjaciele Trackmaster FJK24 Wybuch w tunelu i Diesel 

Wyślij Diesla w niebezpieczną, pełną przygód podróż! Lokomotywa przejeżdża po owalnej trakcji kolejowej, a następnie kieruje się w stronę tunelu. Po jednej stronie znajduje się „detonator” – po jego wciśnięciu plastikowy tunel rozpada się na kilka części. Czy nasz bohater zdoła uciec na czas? Osuwające się kamyczki spadają na lokomotywę, zostając na niej (Czarny Diesel ma wymalowane kamyczki po obu stronach i na dachu). Lokomotywa jest zmotoryzowana – samodzielnie porusza się po torach lub po płaskiej, twardej powierzchni.

Zestaw zawiera tor, tunel z detonatorem i lokomotywę Diesel. Komplet jest kompatybilny z pozostałymi produktami z serii Trackmaster.

Produkty z serii Tomek i Przyjaciele to podwójna satysfakcja. Z jednej strony świetnie lokomotywy odwzorowują bohaterów serialu animowanego, który jest kochany przez dzieci na całym świecie. Z drugiej strony firma zapewnia wysoką jakość wykonania produktów. Wszystkie produkty z serii są wykonane z wysokiej jakości materiałów, cechują się wytrzymałością i odpornością na zniszczenia. 

Tomek i Przyjaciele to telewizyjny serial dla dzieci, który opowiada o życiu, pracy i przygodach dzielnych lokomotyw z Wyspy Sodor, z których każda reprezentuje odmienną osobowość. 

  • Producent: Fisher Price
  • Seria: Trackmaster
  • Numer katalogowy: FJK24
  • Wiek dziecka: 3+
  • Wymiary opakowania: 35,5cm x 22,5cm x 6,5cm

Animowany serial Tomek i przyjaciele oparty jest na motywach książek dla dzieci, autorstwa Revereda W. Awdry’ego. Akcja opowieści toczy się na idyllicznej wyspie Sodor, na której wszystkie „żyjące” pojazdy mają swoją własną osobowość, indywidualne cechy charakteru oraz starają się być jak najbardziej pożyteczne, co pragną uzyskać przez swoją ciężką pracę. Bohaterowie serialu przeżywają niesamowite przygody, które bawią i uczą dzieci na całym świecie.