Kategorie
Fisher Price DPW40 Sterowana Gąsieniczka - Element kierujący W PRAWO
25.00 PLN
(20.33 PLN netto)
9.00 PLN
(7.32 PLN netto)
FP Take-n-Play Tomek i Przyjaciele Zestaw wyścigowy DLR99
105.00 PLN
(85.37 PLN netto)
89.00 PLN
(72.36 PLN netto)
Playmobil 5388 History - Egipscy wojownicy z wyrzutnią
42.00 PLN
(34.15 PLN netto)
33.00 PLN
(26.83 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

Kolejka Tomek i Przyjaciele Trackmaster FBK42 Lokomotywa Filip

Kolejka Tomek i Przyjaciele Trackmaster FBK42 Lokomotywa Filip
Kolejka Tomek i Przyjaciele Trackmaster FBK42 Lokomotywa Filip
Marka: Fisher Price
Kod produktu: FBK42
Kod EAN: 887961433470
• Niedostępny
Cena: 49.00 PLN (39.84 PLN netto)

Fisher Price FBK42 Kolejka Tomek Trackmaster - Lokomotywa Filip

Filip to zielono – żółta lokomotywa o numerze „68”. Na nowoczesny wygląd i uśmiechniętą buźkę z przodu. Filip jest jednym z bohaterów popularnego serialu dla dzieci Tomek i Przyjaciele, który jest emitowany w Polsce już od wielu lat. Jako postać bajkowa jest nieco zarozumiały i egoistyczny, ale jego barwna osobowość zjednuje sobie sporo fanów. To właśnie dla nich firma Fisher Price wyprodukowała plastikową lokomotywą na baterię, z uwzględnieniem nawet najmniejszych szczegółów wyglądu pojazdu. Do lokomotywy możemy doczepić wagoniki (sprzedawane oddzielnie). Pojazd będzie poruszał się samodzielnie po twardych i gładkich powierzchniach (np. po podłodze lub po stole) oraz po kompatybilnych torach z serii Trackmaster

Zabawka pozwoli każdemu małemu fanowi serialu Tomek i Przyjaciele poczuć się jak bohater bajkowego świata Wyspy Sodor. Budowanie torów oraz odgrywanie scenek fabularnych rozwija wyobraźnię oraz zdolności manualne i koordynacyjne. Lokomotywki Trackmaster to podwójna satysfakcja. Z jednej strony pozwalają na niemal nieograniczone możliwości zabawy, a z drugiej strony odznaczają się doskonałą jakością i wykończeniem. 

Tomek i Przyjaciele to telewizyjny serial dla dzieci, który opowiada o życiu, pracy i przygodach dzielnych lokomotyw z Wyspy Sodor, z których każda reprezentuje odmienną osobowość. 

  • Producent: Fisher Price
  • Numer katalogowy: FBK42
  • Seria:Trackmaster - Tomek i Przyjaciele
  • Sugerowany wiek dziecka: od 3 lat
  • Wymiary opakowania: 21cm x 14cm x 4,5cm

Fisher-Price to amerykańska firma, produkująca zabawki zarówno większych, jak i mniejszych dzieci, które ukończyły zaledwie kilka miesięcy. Firma oferuje bardzo dobrej jakości zabawki edukacyjne dla maluszków, które rozwijają wyobraźnię, pamięć, umiejętność logicznego myślenia oraz wiedzę o świecie, jednocześnie bawiąc oraz sprawiając radość.