Kategorie
Tomy L62026 Dobry Dinozaur - Średnia Figurka Pterodaktyl Thunderclap
48.00 PLN
(39.02 PLN netto)
39.00 PLN
(31.71 PLN netto)
Monster High DVH72 Lalka Zelektryzowana Frankie Stein
98.00 PLN
(79.67 PLN netto)
49.90 PLN
(40.57 PLN netto)
Barbie D.I.Y. Zrób to sama Modne naklejki + lalka brunetka DYN94
79.00 PLN
(64.23 PLN netto)
44.90 PLN
(36.50 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

Kolejka Tomek i Przyjaciele Trackmaster FBK42 Lokomotywa Filip

Kolejka Tomek i Przyjaciele Trackmaster FBK42 Lokomotywa Filip
Kolejka Tomek i Przyjaciele Trackmaster FBK42 Lokomotywa Filip
Marka: Fisher Price
Kod produktu: FBK42
• Dostępny
Cena: 49.00 PLN (39.84 PLN netto)
Ilość:  

Fisher Price FBK42 Kolejka Tomek Trackmaster - Lokomotywa Filip

Filip to zielono – żółta lokomotywa o numerze „68”. Na nowoczesny wygląd i uśmiechniętą buźkę z przodu. Filip jest jednym z bohaterów popularnego serialu dla dzieci Tomek i Przyjaciele, który jest emitowany w Polsce już od wielu lat. Jako postać bajkowa jest nieco zarozumiały i egoistyczny, ale jego barwna osobowość zjednuje sobie sporo fanów. To właśnie dla nich firma Fisher Price wyprodukowała plastikową lokomotywą na baterię, z uwzględnieniem nawet najmniejszych szczegółów wyglądu pojazdu. Do lokomotywy możemy doczepić wagoniki (sprzedawane oddzielnie). Pojazd będzie poruszał się samodzielnie po twardych i gładkich powierzchniach (np. po podłodze lub po stole) oraz po kompatybilnych torach z serii Trackmaster

Zabawka pozwoli każdemu małemu fanowi serialu Tomek i Przyjaciele poczuć się jak bohater bajkowego świata Wyspy Sodor. Budowanie torów oraz odgrywanie scenek fabularnych rozwija wyobraźnię oraz zdolności manualne i koordynacyjne. Lokomotywki Trackmaster to podwójna satysfakcja. Z jednej strony pozwalają na niemal nieograniczone możliwości zabawy, a z drugiej strony odznaczają się doskonałą jakością i wykończeniem. 

Tomek i Przyjaciele to telewizyjny serial dla dzieci, który opowiada o życiu, pracy i przygodach dzielnych lokomotyw z Wyspy Sodor, z których każda reprezentuje odmienną osobowość. 

  • Producent: Fisher Price
  • Numer katalogowy: FBK42
  • Seria:Trackmaster - Tomek i Przyjaciele
  • Sugerowany wiek dziecka: od 3 lat
  • Wymiary opakowania: 21cm x 14cm x 4,5cm

Fisher-Price to amerykańska firma, produkująca zabawki zarówno większych, jak i mniejszych dzieci, które ukończyły zaledwie kilka miesięcy. Firma oferuje bardzo dobrej jakości zabawki edukacyjne dla maluszków, które rozwijają wyobraźnię, pamięć, umiejętność logicznego myślenia oraz wiedzę o świecie, jednocześnie bawiąc oraz sprawiając radość.