Kategorie

Kolejka Tomek i Przyjaciele Trackmaster Ucieczka ze złomowiska FBK08

Kolejka Tomek i Przyjaciele Trackmaster Ucieczka ze złomowiska FBK08
Kolejka Tomek i Przyjaciele Trackmaster Ucieczka ze złomowiska FBK08 Kolejka Tomek i Przyjaciele Trackmaster Ucieczka ze złomowiska FBK08 Kolejka Tomek i Przyjaciele Trackmaster Ucieczka ze złomowiska FBK08
Marka: Fisher Price
Kod produktu: FBK08
Kod EAN: 887961433098
• Niedostępny
Cena: 139.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Kolejka Tomek i Przyjaciele Trackmaster FBK08 Ucieczka ze złomowiska

Wyprawa poza wyspę Sodor i wizyta na stałym lądzie do wielka niewiadoma dla Tomka! Niebieska lokomotywa nie zdaje sobie sprawy z czyhających na nią zagrożeń, ale na szczęście wszystko skończy się dobrze. Nowy zestaw z serii Tomek i Przyjaciele Trackmaster jest wzorowany na fabule filmu pełnometrażowego Wyprawa poza Wyspę Sodor. Dzięki temu raz jeszcze przeżyjemy przygody naszego bohatera.

W zestawie znajduje się komplet torów, z których ułożymy ósemkę. Część trakcji wiedzie przez przewyższenia. W tym miejscu tory opierają się na wspornikach lub wiodą przez mostki i wiadukty. Zaprojektowano także dodatkowe atrakcje dla naszej lokomotywy! Tomek przejedzie trasą przy omszałej, śliskiej krawędzi. Następnie trakcja urywa się i sprawia wrażenie nieprzejezdnej. Ale pojawiają się liny, dzięki którym lokomotywa bezpiecznie przejedzie na drugą stronę. Po przejeździe przez most wpadniemy do starej szopy na złomowisku, a do wagonu towarowego Tomka wpadnie wielka zębatka. Po wyjeździe z budynku tory się kończą i wygląda na to, że nasz bohater runie w przepaść, ale okazuje się, że pada na trakcję na pagórku, po której bezpiecznie zjeżdża na dół. Po kilku sekundach Tomek przejeżdża przez niebezpieczny zakręt, na którym mechaniczne ramię wyciąga zębatkę z jego wagonika i upuszcza ją na uchwyt towarowy.

Zestaw Trackmaster to gwarantowane emocje i atrakcyjna zabawa bez końca. Zabawka została zaprojektowana z uwzględnieniem szczegółów, dzięki którym odegramy ulubione filmowe historie.

Wyprawa poza  Wyspę Sodor to pełnometrażowy film animowany, który opowiada o przygodach Tomka na stałym lądzie. Podróż poza granice wyspy owocuje nowymi znajomościami i fantastycznymi przygodami. W nowym miejscu bohater odgrywa dziwne złomowisko, a tam dwie inne lokomotywy – Franię i Huragan. Na podstawie animacji stworzono nową serię zabawek Kolejka Tomek i Przyjaciele Trackmaster od firmy Fisher Price.

  • Producent: Fisher Price
  • Numer katalogowy: FBK08
  • Seria: Trackmaster - Tomek i Przyjaciele
  • Sugerowany wiek dziecka: od 3 lat
  • Wymiary opakowania: 61cm x 35,5cm x 10,5cm

Fisher-Price to amerykańska firma, produkująca zabawki zarówno większych, jak i mniejszych dzieci, które ukończyły zaledwie kilka miesięcy. Firma oferuje bardzo dobrej jakości zabawki edukacyjne dla maluszków, które rozwijają wyobraźnię, pamięć, umiejętność logicznego myślenia oraz wiedzę o świecie, jednocześnie bawiąc oraz sprawiając radość.