Kategorie
Dumel 88281 DigiDinos Śpiewające Dinozaury
41.00 PLN
(33.33 PLN netto)
25.00 PLN
(20.33 PLN netto)
Dumel Digi Birds śpiewające ptaszki 88287 kolekcja limitowana - POLEK
39.00 PLN
(31.71 PLN netto)
19.00 PLN
(15.45 PLN netto)
Hot Wheels FTF68 Mega ciężarówka - transporter
129.00 PLN
(104.88 PLN netto)
92.00 PLN
(74.80 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

Kolejka Tomek i Przyjaciele Trackmaster Lokomotywa Tomek DFJ37

Kolejka Tomek i Przyjaciele Trackmaster Lokomotywa Tomek DFJ37
Kolejka Tomek i Przyjaciele Trackmaster Lokomotywa Tomek DFJ37
Marka: Fisher Price
Kod produktu: DFJ37
• Dostępny
Cena: 49.00 PLN (39.84 PLN netto)
Ilość:  

Fisher Price DFJ37 Kolejka Tomek Trackmaster - Lokomotywa Tomek

Niebieska lokomotywa Tomek to główny bohater popularnego, emitowanego od lat serialu dla dzieci Tomek i Przyjaciele. Dla wszystkich małych fanów bajki polecamy lokomotywki z napędem na baterie z serii Trackmaster od firmy Fisher Price. Lokomotywa Tomek jest spora i doskonale odwzorowuje sympatycznego bohatera. Producent zadbał o detale wykończenia – m.in. czerwone zdobienia czy fragment węglarki z tyłu kolejki. W zestawie nie znajdziemy dodatkowych wagoników, ale istnieje możliwość doczepienia kolejnych elementów, dzięki plastikowemu haczykowi. Lokomotywa będzie poruszać się samodzielnie po gładkich i twardych powierzchniach (np. po podłodze) lub po kompatybilnych torach z serii Trackmaster (sprzedawane oddzielnie).

Zabawka pozwoli każdemu małemu fanowi serialu Tomek i Przyjaciele poczuć się jak bohater bajkowego świata Wyspy Sodor. Budowanie torów oraz odgrywanie scenek fabularnych rozwija wyobraźnię oraz zdolności manualne i koordynacyjne. Lokomotywki Trackmaster to podwójna satysfakcja. Z jednej strony pozwalają na niemal nieograniczone możliwości zabawy, a z drugiej strony odznaczają się doskonałą jakością i wykończeniem. 

Tomek i Przyjaciele to telewizyjny serial dla dzieci, który opowiada o życiu, pracy i przygodach dzielnych lokomotyw z Wyspy Sodor, z których każda reprezentuje odmienną osobowość. 

  • Producent: Fisher Price
  • Numer katalogowy: DFJ37
  • Seria:Trackmaster - Tomek i Przyjaciele
  • Sugerowany wiek dziecka: od 3 lat
  • Wymiary opakowania: 21cm x 14cm x 4,5cm

Fisher-Price to amerykańska firma, produkująca zabawki zarówno większych, jak i mniejszych dzieci, które ukończyły zaledwie kilka miesięcy. Firma oferuje bardzo dobrej jakości zabawki edukacyjne dla maluszków, które rozwijają wyobraźnię, pamięć, umiejętność logicznego myślenia oraz wiedzę o świecie, jednocześnie bawiąc oraz sprawiając radość.