Kategorie
Hot Wheels FLK60 Track Builder - Wyrzutnia rakiet
139.00 PLN
(113.01 PLN netto)
99.90 PLN
(81.22 PLN netto)
Playmobil 5650 Princess - Skrzyneczka Toaletka Księżniczki
35.00 PLN
(28.46 PLN netto)
29.00 PLN
(23.58 PLN netto)
Playmobil Special PLUS 5375 Kwiatowa księżniczka
16.00 PLN
(13.01 PLN netto)
13.00 PLN
(10.57 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

Kolejka Tomek i Przyjaciele Trackmaster Lokomotywa Pociąg Tomek DFJ37

Kolejka Tomek i Przyjaciele Trackmaster Lokomotywa Pociąg Tomek DFJ37
Kolejka Tomek i Przyjaciele Trackmaster Lokomotywa Pociąg Tomek DFJ37
Marka: Fisher Price
Kod produktu: DFJ37
Kod EAN: 887961173864
• Dostępny
Cena: 49.00 PLN (39.84 PLN netto)
Ilość:  

Fisher Price DFJ37 Kolejka Tomek Trackmaster - Lokomotywa Tomek

Niebieska lokomotywa Tomek to główny bohater popularnego, emitowanego od lat serialu dla dzieci Tomek i Przyjaciele. Dla wszystkich małych fanów bajki polecamy lokomotywki z napędem na baterie z serii Trackmaster od firmy Fisher Price. Lokomotywa Tomek jest spora i doskonale odwzorowuje sympatycznego bohatera. Producent zadbał o detale wykończenia – m.in. czerwone zdobienia czy fragment węglarki z tyłu kolejki. W zestawie nie znajdziemy dodatkowych wagoników, ale istnieje możliwość doczepienia kolejnych elementów, dzięki plastikowemu haczykowi. Lokomotywa będzie poruszać się samodzielnie po gładkich i twardych powierzchniach (np. po podłodze) lub po kompatybilnych torach z serii Trackmaster (sprzedawane oddzielnie).

Zabawka pozwoli każdemu małemu fanowi serialu Tomek i Przyjaciele poczuć się jak bohater bajkowego świata Wyspy Sodor. Budowanie torów oraz odgrywanie scenek fabularnych rozwija wyobraźnię oraz zdolności manualne i koordynacyjne. Lokomotywki Trackmaster to podwójna satysfakcja. Z jednej strony pozwalają na niemal nieograniczone możliwości zabawy, a z drugiej strony odznaczają się doskonałą jakością i wykończeniem. 

Tomek i Przyjaciele to telewizyjny serial dla dzieci, który opowiada o życiu, pracy i przygodach dzielnych lokomotyw z Wyspy Sodor, z których każda reprezentuje odmienną osobowość. 

  • Producent: Fisher Price
  • Numer katalogowy: DFJ37
  • Seria:Trackmaster - Tomek i Przyjaciele
  • Sugerowany wiek dziecka: od 3 lat
  • Wymiary opakowania: 21cm x 14cm x 4,5cm

Fisher-Price to amerykańska firma, produkująca zabawki zarówno większych, jak i mniejszych dzieci, które ukończyły zaledwie kilka miesięcy. Firma oferuje bardzo dobrej jakości zabawki edukacyjne dla maluszków, które rozwijają wyobraźnię, pamięć, umiejętność logicznego myślenia oraz wiedzę o świecie, jednocześnie bawiąc oraz sprawiając radość.