Kategorie

Kolejka Tomek i Przyjaciele Adventures - Pojazdy pocztowe - Czteropak FMX42

Kolejka Tomek i Przyjaciele Adventures - Pojazdy pocztowe - Czteropak FMX42
Kolejka Tomek i Przyjaciele Adventures - Pojazdy pocztowe - Czteropak FMX42 Kolejka Tomek i Przyjaciele Adventures - Pojazdy pocztowe - Czteropak FMX42
Marka: Fisher Price
Kod produktu: FMX42
Kod EAN: 887961583892
• Dostępny
Cena: 79.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Kolejka Tomek i Przyjaciele Adventures - Pojazdy pocztowe - Czteropak FMX42

 

Piotruś i Karolek uwielbiają pracę na poczcie na Wyspie Sodor! Każdego dnia mają do wykonania nową misję, w tym dostarczenie niesamowicie cennych i ważnych przesyłek specjalnych! Czerwony wagonik wypełniony jest po brzegi przesyłkami listowymi, natomiast w otwartej, płaskiej przyczepie będziemy przewozić złote worki z pieniędzmi i kosztownościami. Rozdysponuj zadania pomiędzy dwie dzielne lokomotywy, zapnij odpowiednie wagoniki i ruszaj w drogę razem z Tomkiem i jego przyjaciółmi z Wyspy Sodor!

W zestawie znajdziemy cztery metalowe, die-castowe pojazdy – dwie lokomotywy (Piotruś – Percy i Karol – Charlie) oraz dwa wagony z haczykami z serii Adventures.

Lokomotywy z serii Tomek i Przyjaciele to podwójna satysfakcja. Z jednej strony świetnie odwzorowują bohaterów serialu animowanego, który jest kochany przez dzieci na całym świecie. Z drugiej strony firma zapewnia świetną jakość wykonania produktów. Wszystkie produkty z serii są wykonane z wysokiej jakości materiałów, cechują się wytrzymałością i odpornością na zniszczenia. 

Tomek i Przyjaciele to telewizyjny serial dla dzieci, który opowiada o życiu, pracy i przygodach dzielnych lokomotyw z Wyspy Sodor, z których każda reprezentuje odmienną osobowość. 

  • Producent: Fisher Price
  • Numer katalogowy: FMX42
  • Seria:Adventures - Tomek i Przyjaciele
  • Sugerowany wiek dziecka: 3+
  • Wymiary opakowania: 26cm x 13cm x 3,5cm

Fisher-Price to amerykańska firma, produkująca zabawki zarówno większych, jak i mniejszych dzieci, które ukończyły zaledwie kilka miesięcy. Firma oferuje bardzo dobrej jakości zabawki edukacyjne dla maluszków, które rozwijają wyobraźnię, pamięć, umiejętność logicznego myślenia oraz wiedzę o świecie, jednocześnie bawiąc oraz sprawiając radość.