Kategorie

Kolejka Tomek i Przyjaciele Adventures - Lokomotywa Sylwek Salty - DXR88

Kolejka Tomek i Przyjaciele Adventures - Lokomotywa Sylwek Salty - DXR88
Kolejka Tomek i Przyjaciele Adventures - Lokomotywa Sylwek Salty - DXR88
Marka: Fisher Price
Kod produktu: DXR88
Kod EAN: 887961401844
• Niedostępny
Cena: 24.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Kolejka Tomek i Przyjaciele Adventures - Lokomotywa Sylwek Salty - DXR88

Sylwek to niewielka lokomotywka spalinowa w kolorze czerwonym, o żółtej podszewce. Mieszka i pracuje na Wyspie Sodor, w porcie Brendam. Przez pewien czas był oddelegowany do pracy w kamieniołomie, jednak ta praca go unieszczęśliwiała. Jest lokomotywą spalinową, opartą na rzeczywistym modelu spalinowozu BR Class 07. Sylwek (ang. Salty) kocha morze i morskie opowieści, więc na pewno będziecie się świetnie razem bawić!

Lokomotywa została wyprodukowana w ramach serii Adventures. Jest małym, lekkim i zwinnym die-castowym pojazdem (plastikowo – metalowym). Z przodu z i z tyłu pojazdu są zamontowane plastikowe haczyki, za pomocą których mamy możliwość połączenia lokomotywy z wagonami lub innymi pojazdami.

Uwaga! Lokomotywa nie porusza się samodzielnie!

Lokomotywy z serii Tomek i Przyjaciele to podwójna satysfakcja. Z jednej strony świetnie odwzorowują bohaterów serialu animowanego, który jest kochany przez dzieci na całym świecie. Z drugiej strony firma zapewnia świetną jakość wykonania produktów. Wszystkie produkty z serii są wykonane z wysokiej jakości materiałów, cechują się wytrzymałością i odpornością na zniszczenia. 

Tomek i Przyjaciele to telewizyjny serial dla dzieci, który opowiada o życiu, pracy i przygodach dzielnych lokomotyw z Wyspy Sodor, z których każda reprezentuje odmienną osobowość. 

  • Producent: Fisher Price
  • Numer katalogowy: DXR88
  • Seria:Adventureds - Tomek i Przyjaciele
  • Sugerowany wiek dziecka: od 3 lat
  • Wymiary opakowania: 14cm x 11,5cm x 4cm

Fisher-Price to amerykańska firma, produkująca zabawki zarówno większych, jak i mniejszych dzieci, które ukończyły zaledwie kilka miesięcy. Firma oferuje bardzo dobrej jakości zabawki edukacyjne dla maluszków, które rozwijają wyobraźnię, pamięć, umiejętność logicznego myślenia oraz wiedzę o świecie, jednocześnie bawiąc oraz sprawiając radość.