Kategorie

Kolejka Tomek i Przyjaciele Adventures - Lokomotywa Nia FJP41

Kolejka Tomek i Przyjaciele Adventures - Lokomotywa Nia FJP41
Kolejka Tomek i Przyjaciele Adventures - Lokomotywa Nia FJP41 Kolejka Tomek i Przyjaciele Adventures - Lokomotywa Nia FJP41
Marka: Fisher Price
Kod produktu: FJP41
Kod EAN: 887961540659
• Niedostępny
Cena: 24.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Kolejka Tomek i Przyjaciele Adventures - Lokomotywa Nia FJP41

Nia to pomarańczowa lokomotywka z Afryki, a dokładniej – z Kenii. Jest bohaterką nowego filmu pełnometrażowego z serii Tomek i Przyjaciele – Big World! Big Adventures!, który będzie miał swoją premierę w tym roku. Niebieska lokomotywa z Wyspy Sodor zostanie podróżnikiem i wybierze się na wycieczkę dookoła świata przez pięć kontynentów, przejeżdżając przez dżunglę, pustynię i niebezpieczne góry. Podczas podróży pozna lokomotywy z różnych miejsc na świecie, w tym właśnie Nię, która nauczy go jak ważna jest przyjacielska pomoc.

Wymiary lokomotywki: ok. 8,5cm x 4cm x 3,5cm

Lokomotywy z serii Tomek i Przyjaciele to podwójna satysfakcja. Z jednej strony świetnie odwzorowują bohaterów serialu animowanego, który jest kochany przez dzieci na całym świecie. Z drugiej strony firma zapewnia świetną jakość wykonania produktów. Wszystkie produkty z serii są wykonane z wysokiej jakości materiałów, cechują się wytrzymałością i odpornością na zniszczenia. 

Tomek i Przyjaciele to telewizyjny serial dla dzieci, który opowiada o życiu, pracy i przygodach dzielnych lokomotyw z Wyspy Sodor, z których każda reprezentuje odmienną osobowość. 

Nia to die-castowy pojazd z serii Kolejki Tomek i Przyjaciele Adventures. Plastikowo – metalowa lokomotywka jest wyposażona w wagonik, który można odczepić lub dodać do niego kolejne elementy. Produkty z linii są niemal identyczne do tych z wcześniejszej serii Take’n’Play, zostały jednak udoskonalone, a metalowe magnesiki zostały zamienione na plastikowe zaczepy, dzięki którym lokomotywy są w stanie uciągnąć większą ilość wagonów. W serii stworzono kolejki reprezentujące poszczególnych bohaterów serialu. Można zebrać całą kolekcję i odgrywać ulubione sceny z serialu! 

  • Producent: Fisher Price
  • Numer katalogowy: FJP41
  • Seria:Adventures - Tomek i Przyjaciele
  • Sugerowany wiek dziecka: od 3 lat
  • Wymiary opakowania: 19cm x 12cm x 3cm

Fisher-Price to amerykańska firma, produkująca zabawki zarówno większych, jak i mniejszych dzieci, które ukończyły zaledwie kilka miesięcy. Firma oferuje bardzo dobrej jakości zabawki edukacyjne dla maluszków, które rozwijają wyobraźnię, pamięć, umiejętność logicznego myślenia oraz wiedzę o świecie, jednocześnie bawiąc oraz sprawiając radość.