Kategorie

Kolejka Tomek i Przyjaciele Adventures - Lokomotywa Mówiący Gabryś - DXV00

Kolejka Tomek i Przyjaciele Adventures - Lokomotywa Mówiący Gabryś - DXV00
Kolejka Tomek i Przyjaciele Adventures - Lokomotywa Mówiący Gabryś - DXV00
Marka: Fisher Price
Kod produktu: DXV00
Kod EAN: 887961402742
• Niedostępny
Cena: 49.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Kolejka Tomek i Przyjaciele Adventures - Lokomotywa Mówiący Gabryś - DXV00

Gabryś (Gordon) jest jednym z głównych bohaterów serii animowanych bajek Tomek i Przyjaciele. To duża, niebieska lokomotywa, która często wykonuje najważniejsze zadania, co czyni go dumnym i, nierzadko, aroganckim w stosunku do kolegów i koleżanek. Lokomotywa ciągnie wagonik na węgiel i jest oznaczona numerem „4”. Na dachu pojazdu znajduje się przycisk, który uruchamia dźwięki – frazy z serialu i odgłosy pędzącej po torach lokomotywy. Każdy element kolejki jest wyposażony w plastikowe haczyki, dzięki czemu możemy połączyć go z innymi częściami (np. z innymi wagonami lub pojazdami z serii).

Niebieska lokomotywa Gordon jest jednym z głównych bohaterem serialu animowanego (oraz filmów fabularnych) z serii Tomek i Przyjaciele. Mieszka i pracuje na Wyspie Sodor, ucząc się i bawiąc z przyjaciółmi. Każdego dnia przeżywa niesamowite przygody, które dzieci śledzą z zapartym tchem. Podobnie jak telewizyjna bajka, tak i zabawki z serii Tomek i Przyjaciele od firmy Fisher Price, odznaczają się edukacyjnymi wartościami, wpływając pozytywnie na rozwój dziecka. 

Mówiący Gabryś to die-castowy pojazd z serii Kolejki Tomek i Przyjaciele Adventures. Plastikowo – metalowa lokomotywka jest wytrzymała i odporna na uszkodzenia. Produkty z linii są podobne to wcześniejszych kolejek Take’n’Play, zostały jednak udoskonalone, a metalowe magnesiki zostały zamienione na plastikowe zaczepy, dzięki którym lokomotywy są w stanie uciągnąć większą ilość wagonów. W serii stworzono kolejki reprezentujące poszczególnych bohaterów serialu. Można zebrać całą kolekcję i odgrywać ulubione sceny z serialu! 

  • Producent: Fisher Price
  • Numer katalogowy: DXV00
  • Seria: Adventures - Tomek i Przyjaciele
  • Sugerowany wiek dziecka: od 3 lat
  • Wymiary opakowania: 21,5cm x 14cm x 3cm
  • Długość lokomotywy: ok. 14cm

Fisher-Price to amerykańska firma, produkująca zabawki zarówno większych, jak i mniejszych dzieci, które ukończyły zaledwie kilka miesięcy. Firma oferuje bardzo dobrej jakości zabawki edukacyjne dla maluszków, które rozwijają wyobraźnię, pamięć, umiejętność logicznego myślenia oraz wiedzę o świecie, jednocześnie bawiąc oraz sprawiając radość.