Kategorie
Tomy L62023 Dobry Dinozaur - Średnia Figurka Bubbha
48.00 PLN
(39.02 PLN netto)
39.00 PLN
(31.71 PLN netto)
Barbie D.I.Y. Zrób to sama Modne naklejki + lalka brunetka DYN94
79.00 PLN
(64.23 PLN netto)
44.90 PLN
(36.50 PLN netto)
Monster High DVH72 Lalka Zelektryzowana Frankie Stein
98.00 PLN
(79.67 PLN netto)
49.90 PLN
(40.57 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

Kolejka Tomek i Przyjaciele Adventures FJP74 Lokomotywa - Tęczowy Tomek

Kolejka Tomek i Przyjaciele Adventures FJP74 Lokomotywa - Tęczowy Tomek
Kolejka Tomek i Przyjaciele Adventures FJP74 Lokomotywa - Tęczowy Tomek
Marka: Fisher Price
Kod produktu: FJP74
• Dostępny
Cena: 27.00 PLN (21.95 PLN netto)
Ilość:  

Kolejka Tomek i Przyjaciele Adventures FJP74 Lokomotywa - Tęczowy Tomek

Tęczowy Tomek to die-castowa lokomotywka ze specjalnej edycji Adventures. Jego kółka i podwozie są półprzezroczyste, a całość mieni się wszystkimi kolorami tęczy. Z klasycznego wyglądu naszego bohatera pozostała charakterystyczna, uśmiechnięta, sympatyczna buźka. Z przodu i z tyłu lokomotywy znajdują się plastikowe zaczepy, wobec czego można ją połączyć z wagonami i pojazdami z serii, tworząc dłuuugie pociągi.  

Tomek jest głównym bohaterem serialu animowanego (oraz filmów fabularnych) z serii Tomek i Przyjaciele. Mieszka i pracuje na Wyspie Sodor, ucząc się i bawiąc z przyjaciółmi. Każdego dnia przeżywa niesamowite przygody, które dzieci śledzą z zapartym tchem. Podobnie jak telewizyjna bajka, tak i zabawki z serii Tomek i Przyjaciele od firmy Fisher Price, odznaczają się edukacyjnymi wartościami, wpływając pozytywnie na rozwój dziecka. 

Tęczowy Tomek to die-castowy pojazd z serii Kolejki Tomek i Przyjaciele Adventures. Plastikowo – metalowa lokomotywka jest wytrzymała i odporna na uszkodzenia. Produkty z lini są podobne to wcześniejszych kolejek Take’n’Play, zostały jednak udoskonalone, a metalowe magnesiki zostały zamienione na plastikowe zaczepy, dzięki którym lokomotywy są w stanie uciągnąć większą ilość wagonów. W serii stworzono kolejki reprezentujące poszczególnych bohaterów serialu. Można zebrać całą kolekcję i odgrywać ulubione sceny z serialu! 

  • Producent: Fisher Price
  • Numer katalogowy: FJP74
  • Seria: Adventures - Tomek i Przyjaciele
  • Sugerowany wiek dziecka: od 3 lat
  • Wymiary opakowania: 14cm x 11cm x 3cm
  • Długość lokomotywy: ok. 8cm

Fisher-Price to amerykańska firma, produkująca zabawki zarówno większych, jak i mniejszych dzieci, które ukończyły zaledwie kilka miesięcy. Firma oferuje bardzo dobrej jakości zabawki edukacyjne dla maluszków, które rozwijają wyobraźnię, pamięć, umiejętność logicznego myślenia oraz wiedzę o świecie, jednocześnie bawiąc oraz sprawiając radość.