Kategorie
Dumica Kolejka 20323 Krótkie proste tory R2
10.00 PLN
(8.13 PLN netto)
7.00 PLN
(5.69 PLN netto)
Playmobil Klocki City Life 6150 Sesja z Gwiazdą
35.00 PLN
(28.46 PLN netto)
23.00 PLN
(18.70 PLN netto)
Klocki LEGO® Batman Movie - Wyścigówka Riddlera 70903
135.00 PLN
(109.76 PLN netto)
119.00 PLN
(96.75 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

Kolejka Tomek i Przyjaciele Adventures Lokomotywa - Tęczowy Tomek FJP74

Kolejka Tomek i Przyjaciele Adventures  Lokomotywa - Tęczowy Tomek FJP74
Kolejka Tomek i Przyjaciele Adventures  Lokomotywa - Tęczowy Tomek FJP74
Marka: Fisher Price
Kod produktu: FJP74
Kod EAN: 887961540598
• Dostępny
Cena: 27.00 PLN (21.95 PLN netto)
Ilość:  

Kolejka Tomek i Przyjaciele Adventures FJP74 Lokomotywa - Tęczowy Tomek

Tęczowy Tomek to die-castowa lokomotywka ze specjalnej edycji Adventures. Jego kółka i podwozie są półprzezroczyste, a całość mieni się wszystkimi kolorami tęczy. Z klasycznego wyglądu naszego bohatera pozostała charakterystyczna, uśmiechnięta, sympatyczna buźka. Z przodu i z tyłu lokomotywy znajdują się plastikowe zaczepy, wobec czego można ją połączyć z wagonami i pojazdami z serii, tworząc dłuuugie pociągi.  

Tomek jest głównym bohaterem serialu animowanego (oraz filmów fabularnych) z serii Tomek i Przyjaciele. Mieszka i pracuje na Wyspie Sodor, ucząc się i bawiąc z przyjaciółmi. Każdego dnia przeżywa niesamowite przygody, które dzieci śledzą z zapartym tchem. Podobnie jak telewizyjna bajka, tak i zabawki z serii Tomek i Przyjaciele od firmy Fisher Price, odznaczają się edukacyjnymi wartościami, wpływając pozytywnie na rozwój dziecka. 

Tęczowy Tomek to die-castowy pojazd z serii Kolejki Tomek i Przyjaciele Adventures. Plastikowo – metalowa lokomotywka jest wytrzymała i odporna na uszkodzenia. Produkty z lini są podobne to wcześniejszych kolejek Take’n’Play, zostały jednak udoskonalone, a metalowe magnesiki zostały zamienione na plastikowe zaczepy, dzięki którym lokomotywy są w stanie uciągnąć większą ilość wagonów. W serii stworzono kolejki reprezentujące poszczególnych bohaterów serialu. Można zebrać całą kolekcję i odgrywać ulubione sceny z serialu! 

  • Producent: Fisher Price
  • Numer katalogowy: FJP74
  • Seria: Adventures - Tomek i Przyjaciele
  • Sugerowany wiek dziecka: od 3 lat
  • Wymiary opakowania: 14cm x 11cm x 3cm
  • Długość lokomotywy: ok. 8cm

Fisher-Price to amerykańska firma, produkująca zabawki zarówno większych, jak i mniejszych dzieci, które ukończyły zaledwie kilka miesięcy. Firma oferuje bardzo dobrej jakości zabawki edukacyjne dla maluszków, które rozwijają wyobraźnię, pamięć, umiejętność logicznego myślenia oraz wiedzę o świecie, jednocześnie bawiąc oraz sprawiając radość.