Kategorie
Cars Auta Zmieniające Kolor DHF50 Wingo
49.00 PLN
(39.84 PLN netto)
39.00 PLN
(31.71 PLN netto)
DJECO 09853 Zestaw do malowania jedwabiu Wróble
139.00 PLN
(113.01 PLN netto)
109.00 PLN
(88.62 PLN netto)
Barbie Dreamtopia DYX31 Zestaw lalka + pojazd - Karoca Krainy Słodkości
205.00 PLN
(166.67 PLN netto)
134.00 PLN
(108.94 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

Kolejka Tomek i Przyjaciele Adventures FJP53 Lokomotywa Lusia - Lexi

Kolejka Tomek i Przyjaciele Adventures FJP53 Lokomotywa Lusia - Lexi
Kolejka Tomek i Przyjaciele Adventures FJP53 Lokomotywa Lusia - Lexi Kolejka Tomek i Przyjaciele Adventures FJP53 Lokomotywa Lusia - Lexi
Marka: Fisher Price
Kod produktu: FJP53
• Niedostępny
Cena: 37.00 PLN (30.08 PLN netto)

Kolejka Tomek i Przyjaciele Adventures FJP53 Lokomotywa Lusia - Lexi 

Lusia (ang. Lexi) to jedna z trzech (Theo i Niewidzialny Merlin) eksperymentalnych lokomotyw, która obecnie pracuje w Hucie Stali. Ma bladoniebieski kolor i miejscami rdzawe ubytki. Wyglądem przypomina klasyczną, parową lokomotywę, ale jest odwrócona. Ciągnie mały wagonik. Ma sympatyczną, miłą twarz z lekkim uśmiechem. Lusia jest bohaterką najnowszego filmu pełnometrażowego o przygodach Tomka – Podróż poza Wyspę Sodor. Nie może jej zabraknąć w Twojej kolekcji!

Lokomotywy z serii Tomek i Przyjaciele to podwójna satysfakcja. Z jednej strony świetnie odwzorowują bohaterów serialu animowanego, który jest kochany przez dzieci na całym świecie. Z drugiej strony firma zapewnia świetną jakość wykonania produktów. Wszystkie produkty z serii są wykonane z wysokiej jakości materiałów, cechują się wytrzymałością i odpornością na zniszczenia. 

Tomek i Przyjaciele to telewizyjny serial dla dzieci, który opowiada o życiu, pracy i przygodach dzielnych lokomotyw z Wyspy Sodor, z których każda reprezentuje odmienną osobowość. 

Lexi to die-castowy pojazd z serii Kolejki Tomek i Przyjaciele Adventures. Plastikowo – metalowa lokomotywka jest wyposażona w wagonik, który można odczepić lub dodać do niego kolejne elementy. Produkty z linii są niemal identyczne do tych z wcześniejszej serii Take’n’Play, zostały jednak udoskonalone, a metalowe magnesiki zostały zamienione na plastikowe zaczepy, dzięki którym lokomotywy są w stanie uciągnąć większą ilość wagonów. W serii stworzono kolejki reprezentujące poszczególnych bohaterów serialu. Można zebrać całą kolekcję i odgrywać ulubione sceny z serialu! 

  • Producent: Fisher Price
  • Numer katalogowy: FJP53
  • Seria:Adventureds - Tomek i Przyjaciele
  • Sugerowany wiek dziecka: od 3 lat
  • Wymiary opakowania: 19cm x 12cm x 3cm

Fisher-Price to amerykańska firma, produkująca zabawki zarówno większych, jak i mniejszych dzieci, które ukończyły zaledwie kilka miesięcy. Firma oferuje bardzo dobrej jakości zabawki edukacyjne dla maluszków, które rozwijają wyobraźnię, pamięć, umiejętność logicznego myślenia oraz wiedzę o świecie, jednocześnie bawiąc oraz sprawiając radość.