Kategorie
DJECO 06388 Drewniany domek ze zwierzętami
127.00 PLN
(103.25 PLN netto)
109.00 PLN
(88.62 PLN netto)
Dumel 88384 DigiDinos Śpiewające Dinozaury Zestaw 3w1
127.00 PLN
(103.25 PLN netto)
59.00 PLN
(47.97 PLN netto)
Mattel AmiGami CJV27 figurka Lew flamastry
79.00 PLN
(64.23 PLN netto)
29.00 PLN
(23.58 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

Kolejka Tomek i Przyjaciele Adventures FJP52 Lokomotywa Shane

Kolejka Tomek i Przyjaciele Adventures FJP52 Lokomotywa Shane
Kolejka Tomek i Przyjaciele Adventures FJP52 Lokomotywa Shane Kolejka Tomek i Przyjaciele Adventures FJP52 Lokomotywa Shane
Marka: Fisher Price
Kod produktu: FJP52
• Niedostępny
Cena: 37.00 PLN (30.08 PLN netto)

Kolejka Tomek i Przyjaciele Adventures FJP52 Lokomotywa Shane 

Shane jest australijską lokomotywą parową. Ma wydłużony, obły kształt i zielony kolor, ozdobiony żółtymi pasami. Ciągnie za sobą jeden wagonik. Prototypem naszego bohatera jest prawdziwa lokomotywa 520 Class z kolei South Australian Railways. Shane jest jedną z postaci z animowanego filmu pełnometrażowego Wielki Wyścig. Należy do grupy australijskich „szepczących gigantów”. Lokomotywa wozi pasażerów oraz ładunki.

Lokomotywy z serii Tomek i Przyjaciele to podwójna satysfakcja. Z jednej strony świetnie odwzorowują bohaterów serialu animowanego, który jest kochany przez dzieci na całym świecie. Z drugiej strony firma zapewnia świetną jakość wykonania produktów. Wszystkie produkty z serii są wykonane z wysokiej jakości materiałów, cechują się wytrzymałością i odpornością na zniszczenia. 

Tomek i Przyjaciele to telewizyjny serial dla dzieci, który opowiada o życiu, pracy i przygodach dzielnych lokomotyw z Wyspy Sodor, z których każda reprezentuje odmienną osobowość. 

Shane to die-castowy pojazd z serii Kolejki Tomek i Przyjaciele Adventures. Plastikowo – metalowa lokomotywka jest wyposażona w wagonik, który można odczepić lub dodać do niego kolejne elementy. Produkty z linii są niemal identyczne do tych z wcześniejszej serii Take’n’Play, zostały jednak udoskonalone, a metalowe magnesiki zostały zamienione na plastikowe zaczepy, dzięki którym lokomotywy są w stanie uciągnąć większą ilość wagonów. W serii stworzono kolejki reprezentujące poszczególnych bohaterów serialu. Można zebrać całą kolekcję i odgrywać ulubione sceny z serialu! 

  • Producent: Fisher Price
  • Numer katalogowy: FJP52
  • Seria:Adventureds - Tomek i Przyjaciele
  • Sugerowany wiek dziecka: od 3 lat
  • Wymiary opakowania: 19cm x 12cm x 3cm

Fisher-Price to amerykańska firma, produkująca zabawki zarówno większych, jak i mniejszych dzieci, które ukończyły zaledwie kilka miesięcy. Firma oferuje bardzo dobrej jakości zabawki edukacyjne dla maluszków, które rozwijają wyobraźnię, pamięć, umiejętność logicznego myślenia oraz wiedzę o świecie, jednocześnie bawiąc oraz sprawiając radość.