Kategorie
Barbie Dreamtopia DYX32 Pałac w Krainie Słodkości
464.00 PLN
(377.24 PLN netto)
177.00 PLN
(143.90 PLN netto)
Dumel  DigiOwls - Śpiewające Ptaszki - Sowy Ze Świecącymi Oczkami
39.00 PLN
(31.71 PLN netto)
29.00 PLN
(23.58 PLN netto)
DC Super Hero Girls Bohaterki Wonder Woman DWH56
55.00 PLN
(44.72 PLN netto)
24.90 PLN
(20.24 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

Kolejka Tomek i Przyjaciele Adventures FJP42 Lokomotywa Wiluś - Bill

Kolejka Tomek i Przyjaciele Adventures FJP42 Lokomotywa Wiluś - Bill
Kolejka Tomek i Przyjaciele Adventures FJP42 Lokomotywa Wiluś - Bill
Marka: Fisher Price
Kod produktu: FJP42
• Dostępny
Cena: 27.00 PLN (21.95 PLN netto)
Ilość:  

Kolejka Tomek i Przyjaciele Adventures FJP42 Lokomotywa Wiluś - Bill 

Wiluś (z ang. Bill) to klasyczna lokomotywa w żółtym kolorze. Ma brata bliźniaka – Benia. Wyglądają identycznie! Pracuje na Wyspie Sodor, gdzie całymi dniami kursuje pomiędzy wyrobiskiem glinki, które należy do Fabryki Porcelany, a portem.

Lokomotywy z serii Tomek i Przyjaciele to podwójna satysfakcja. Z jednej strony świetnie odwzorowują bohaterów serialu animowanego, który jest kochany przez dzieci na całym świecie. Z drugiej strony firma zapewnia świetną jakość wykonania produktów. Wszystkie produkty z serii są wykonane z wysokiej jakości materiałów, cechują się wytrzymałością i odpornością na zniszczenia. 

Tomek i Przyjaciele to telewizyjny serial dla dzieci, który opowiada o życiu, pracy i przygodach dzielnych lokomotyw z Wyspy Sodor, z których każda reprezentuje odmienną osobowość. 

Bill - Wiluś to die-castowy pojazd z serii Kolejki Tomek i Przyjaciele Adventures. Plastikowo – metalowa lokomotywka jest wyposażona w wagonik, który można odczepić lub dodać do niego kolejne elementy. Produkty z linii są niemal identyczne do tych z wcześniejszej serii Take’n’Play, zostały jednak udoskonalone, a metalowe magnesiki zostały zamienione na plastikowe zaczepy, dzięki którym lokomotywy są w stanie uciągnąć większą ilość wagonów. W serii stworzono kolejki reprezentujące poszczególnych bohaterów serialu. Można zebrać całą kolekcję i odgrywać ulubione sceny z serialu! 

  • Producent: Fisher Price
  • Numer katalogowy: FJP42
  • Seria:Adventureds - Tomek i Przyjaciele
  • Sugerowany wiek dziecka: od 3 lat
  • Wymiary opakowania: 24cm x 12cm x 3cm

Fisher-Price to amerykańska firma, produkująca zabawki zarówno większych, jak i mniejszych dzieci, które ukończyły zaledwie kilka miesięcy. Firma oferuje bardzo dobrej jakości zabawki edukacyjne dla maluszków, które rozwijają wyobraźnię, pamięć, umiejętność logicznego myślenia oraz wiedzę o świecie, jednocześnie bawiąc oraz sprawiając radość.