Kategorie
Tomy L62005 Dobry Dinozaur - Mała Figurka Sam
29.00 PLN
(23.58 PLN netto)
25.00 PLN
(20.33 PLN netto)
Barbie D.I.Y. Zrób to sama Modne naklejki + lalka brunetka DYN94
79.00 PLN
(64.23 PLN netto)
44.90 PLN
(36.50 PLN netto)
Hasbro Transformers C0642 Optimus Prime - Robots in Disguise: Combiner Force
149.00 PLN
(121.14 PLN netto)
119.00 PLN
(96.75 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

Kolejka Tomek i Przyjaciele Adventures DXT34 Dźwig Kevin

Kolejka Tomek i Przyjaciele Adventures DXT34 Dźwig Kevin
Kolejka Tomek i Przyjaciele Adventures DXT34 Dźwig Kevin
Marka: Fisher Price
Kod produktu: DXT34
• Dostępny
Cena: 23.00 PLN (18.70 PLN netto)
Ilość:  

Kolejka Tomek i Przyjaciele Adventures DXT41 Autobus Bercia

Zabawki z serii Tomek i Przyjaciele Adventures od firmy Fisher Price to metalowo-plastikowe kolejki, tory i akcesoria, inspirowane popularnym serialem animowanym dla dzieci. Czym się wyróżniają? Wiernie przedstawiają bajkowe postaci, są wytrzymałe i wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów, z użyciem techniki die-castowej.

W ramach serii wyprodukowano kolejki i wagoniki, które przedstawiają niemal wszystkich najważniejszych bohaterów bajki. Jednym z nich jest Kevin – parowóz, który jednocześnie jest dźwigiem. Kevin jest pomalowany na żółto, gdzieniegdzie ma czarne paski. Jego piegowata twarz jest uśmiechnięta. Posiada wysięgnik z plastikowym haczykiem, za którego pomocą można podnosić różne przedmioty. Kevin będzie świetnym uzupełnieniem każdej kolejki i atrakcyjnym elementem zabawy.

Tomek i Przyjaciele to animowany serial, który opowiada o przygodach mieszkańców Wyspy Sodor – lokomotyw, które ciężko pracują i przeżywają razem wspaniałe przygody. Każda z lokomotyw posiada odmienne cechy charakteru i wyróżnia się osobowością. 

Zabawka jest wyposażona w plastikowe zaczepy, które pozwalają na łączenie produktów z serii. 

  • Producent: Fisher Price
  • Numer katalogowy: DXT34
  • Seria: Adventures - Tomek i Przyjaciele
  • Sugerowany wiek dziecka: od 3 lat
  • Wymiary opakowania: 19.1 cm x 3.7 cm x 11,5 cm

Seria Tomek i Przyjaciele Adventures to niewielkie, metalowe pojazdy typu Die Cast oraz zestawy torów i tras dla pociągów. Cechuje je duża wytrzymałość oraz wysoki poziom odwzorowania detali. Zabawki inspirowane są serialem animowanym Tomek i Przyjaciele, opowiadającym o przygodach niebieskiego parowozu – Tomka i grupki jego najbliższych towarzyszy. Pojazdy z serii Adventures powstały jako zamiennik dla zabawek z linii Take’n’Play. Jedynym elementem różniącym obie serie są zaczepy na zderzakach zabawek. Lokomotywki Take’n’Play wyposażone były w magnesy, natomiast najnowsza seria posiada plastikowe haczyki. Rozstaw kół, rozmiar i design pozostał ten sam.