Kategorie

Kolejka Tomek Adventures - Mała zajezdnia Domkowo - Lokomotywa i tory FBC63

Kolejka Tomek Adventures - Mała zajezdnia Domkowo - Lokomotywa i tory FBC63
Kolejka Tomek Adventures - Mała zajezdnia Domkowo - Lokomotywa i tory FBC63 Kolejka Tomek Adventures - Mała zajezdnia Domkowo - Lokomotywa i tory FBC63
Marka: Fisher Price
Kod produktu: FBC63
Kod EAN: 887961427882
• Niedostępny
Cena: 79.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Tomek i Przyjaciele Adventures - Mała zajezdnia Domkowo - Lokomotywa i tory FBC63

Domkowo to przytulna zajezdnia na Wyspie Sodor. To tutaj każdego ranka zaczyna się – w ogólnym chaosie i rozgardiaszu – dzień pracy dla wszystkich lokomotyw. Tutaj też wracają wieczorami – radosne, smutne czy zmęczone po całym dniu pracy i przygód. Żółty budynek zajezdni jest podłużny i ma zielony, ceglany daszek. W środku znajduje się miejsce dla trzech lokomotywek, a do każdego przedziału prowadzą osobne drzwi. Zajezdnia stoi na platformie z torami, dzięki czemu można ją podpiąć do trakcji kolejowej.

W zestawie znajduje się plastikowy budynek, komplet szarych torów: 1 długi, 3 krótkie i 8 zakrętów oraz niebieska ławeczka, czerwona walizka i mała lokomotywa Tomek z wagonikiem (seria Adventures).

Wymiary zajezdni: 22cm x 12cm  x 10cm

Seria Tomek i Przyjaciele Adventures to niewielkie, metalowe pojazdy typu Die Cast oraz zestawy torów i tras dla pociągów. Cechuje je duża wytrzymałość oraz wysoki poziom odwzorowania detali. Zabawki inspirowane są serialem animowanym Tomek i Przyjaciele, opowiadającym o przygodach niebieskiego parowozu – Tomka i grupki jego najbliższych towarzyszy. Pojazdy z serii Adventures powstały jako zamiennik dla zabawek z linii Take’n’Play. Jedynym elementem różniącym obie serie są zaczepy na zderzakach zabawek. Lokomotywki Take’n’Play wyposażone były w magnesy, natomiast najnowsza seria posiada plastikowe haczyki. Rozstaw kół, rozmiar i design pozostał ten sam.

Tomek i Przyjaciele to telewizyjny serial dla dzieci, który opowiada o życiu, pracy i przygodach dzielnych lokomotyw z Wyspy Sodor, z których każda reprezentuje odmienną osobowość. 

  • Producent: Fisher Price
  • Numer katalogowy: FBC63
  • Seria: Adventures - Thomas & Friends
  • Sugerowany wiek dziecka: od 3 lat
  • Wymiary opakowania: 22cm x 12cm  x 10cm

Fisher-Price to amerykańska firma, produkująca zabawki zarówno większych, jak i mniejszych dzieci, które ukończyły zaledwie kilka miesięcy. Firma oferuje bardzo dobrej jakości zabawki edukacyjne dla maluszków, które rozwijają wyobraźnię, pamięć, umiejętność logicznego myślenia oraz wiedzę o świecie, jednocześnie bawiąc oraz sprawiając radość.