Kategorie
3Doodler 2109 Magiczny pisak 3D - Zestaw startowy
229.00 PLN
(186.18 PLN netto)
202.00 PLN
(164.23 PLN netto)
Barbie Dreamtopia Kraina Słodkości - DYX28 Lalka Księżniczka - Magiczne Melodie
99.00 PLN
(80.49 PLN netto)
54.00 PLN
(43.90 PLN netto)
*JEJ WYSOKOŚĆ ZOSIA SOFIA NA OGNISKU BIWAK BDK45
49.00 PLN
(39.84 PLN netto)
29.00 PLN
(23.58 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

Kolejka Tomek Adventures DXT29 Lokomotywa Frankie

Kolejka Tomek Adventures DXT29 Lokomotywa Frankie
Kolejka Tomek Adventures DXT29 Lokomotywa Frankie
Marka: Fisher Price
Kod produktu: DXT29
• Niedostępny
Cena: 27.00 PLN (21.95 PLN netto)

Kolejka Tomek Adventures DXT29 Lokomotywa Frankie

Frankie to lokomotywa, której wygląd bazuje na historycznym modelu zaprojektowanym przez Hudswella Clarke’a. Pomalowana jest w kolorach indygo i niebieskim, ze złotymi liniami. Ma czerwono – złotą plakietkę z napisem M.S.C., która umiejscowiona jest nad jej twarzą.

Lokomotywa Frankie to jedna z bohaterek serialu animowanego Tomek i Przyjaciele. Bajka opowiada o przygodach pracowitych kolejek z Wyspy Sodor. Żyjące i pracujące tam lokomotywy, pociągi i wagony mają indywidualne cechy charakteru i wyróżniają się osobowością.

Frankie została zaprojektowana w ramach serii Tomek i Przyjaciele Adventures. Jest to linia niewielkich, die-castowych (plastikowo – metalowych) lokomotywek i wagoników od firmy Fisher Price. Produkty te są kompatybilne z wcześniejszą serią Take’n’Play, zostały jednak udoskonalone, a metalowe magnesiki zostały zamienione na plastikowe zaczepy, dzięki którym lokomotywy są w stanie uciągnąć większą ilość wagonów. W serii stworzono kolejki reprezentujące poszczególnych bohaterów serialu. Można zebrać całą kolekcję i odgrywać ulubione sceny z serialu!

  • Producent: Fisher Price
  • Numer katalogowy: DXT29
  • Seria: Adventures - Tomek i Przyjaciele
  • Sugerowany wiek dziecka: od 3 lat
  • Wymiary opakowania: 13cm x 11,5cm x 4cm

Seria Tomek i Przyjaciele Adventures to niewielkie, metalowe pojazdy typu Die Cast oraz zestawy torów i tras dla pociągów. Cechuje je duża wytrzymałość oraz wysoki poziom odwzorowania detali. Zabawki inspirowane są serialem animowanym Tomek i Przyjaciele, opowiadającym o przygodach niebieskiego parowozu – Tomka i grupki jego najbliższych towarzyszy. Pojazdy z serii Adventures powstały jako zamiennik dla zabawek z linii Take’n’Play. Jedynym elementem różniącym obie serie są zaczepy na zderzakach zabawek. Lokomotywki Take’n’Play wyposażone były w magnesy, natomiast najnowsza seria posiada plastikowe haczyki. Rozstaw kół, rozmiar i design pozostał ten sam.