Kategorie
Klocki LEGO® NEXO KNIGHTS™ 70334 Władca Bestii
37.00 PLN
(30.08 PLN netto)
24.00 PLN
(19.51 PLN netto)
STAR WARS Przebudzenie Mocy Figurka 10 cm POE DAMERON B3445
49.00 PLN
(39.84 PLN netto)
29.00 PLN
(23.58 PLN netto)
BigJigs BJ673 Drewniane puzzle magnetyczne Piraci
49.00 PLN
(39.84 PLN netto)
35.00 PLN
(28.46 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

Kolejka Tomek Adventures DXT29 Lokomotywa Frankie

Kolejka Tomek Adventures DXT29 Lokomotywa Frankie
Kolejka Tomek Adventures DXT29 Lokomotywa Frankie
Marka: Fisher Price
Kod produktu: DXT29
Kod EAN: 887961402087
• Dostępny
Cena: 24.00 PLN (19.51 PLN netto)
Ilość:  

Kolejka Tomek Adventures DXT29 Lokomotywa Frankie

Frankie to lokomotywa, której wygląd bazuje na historycznym modelu zaprojektowanym przez Hudswella Clarke’a. Pomalowana jest w kolorach indygo i niebieskim, ze złotymi liniami. Ma czerwono – złotą plakietkę z napisem M.S.C., która umiejscowiona jest nad jej twarzą.

Lokomotywa Frankie to jedna z bohaterek serialu animowanego Tomek i Przyjaciele. Bajka opowiada o przygodach pracowitych kolejek z Wyspy Sodor. Żyjące i pracujące tam lokomotywy, pociągi i wagony mają indywidualne cechy charakteru i wyróżniają się osobowością.

Frankie została zaprojektowana w ramach serii Tomek i Przyjaciele Adventures. Jest to linia niewielkich, die-castowych (plastikowo – metalowych) lokomotywek i wagoników od firmy Fisher Price. Produkty te są kompatybilne z wcześniejszą serią Take’n’Play, zostały jednak udoskonalone, a metalowe magnesiki zostały zamienione na plastikowe zaczepy, dzięki którym lokomotywy są w stanie uciągnąć większą ilość wagonów. W serii stworzono kolejki reprezentujące poszczególnych bohaterów serialu. Można zebrać całą kolekcję i odgrywać ulubione sceny z serialu!

  • Producent: Fisher Price
  • Numer katalogowy: DXT29
  • Seria: Adventures - Tomek i Przyjaciele
  • Sugerowany wiek dziecka: od 3 lat
  • Wymiary opakowania: 13cm x 11,5cm x 4cm

Seria Tomek i Przyjaciele Adventures to niewielkie, metalowe pojazdy typu Die Cast oraz zestawy torów i tras dla pociągów. Cechuje je duża wytrzymałość oraz wysoki poziom odwzorowania detali. Zabawki inspirowane są serialem animowanym Tomek i Przyjaciele, opowiadającym o przygodach niebieskiego parowozu – Tomka i grupki jego najbliższych towarzyszy. Pojazdy z serii Adventures powstały jako zamiennik dla zabawek z linii Take’n’Play. Jedynym elementem różniącym obie serie są zaczepy na zderzakach zabawek. Lokomotywki Take’n’Play wyposażone były w magnesy, natomiast najnowsza seria posiada plastikowe haczyki. Rozstaw kół, rozmiar i design pozostał ten sam.