Kategorie

Kolejka Drewniana Transport 130 elementów BigJigs BJT017

Kolejka Drewniana Transport 130 elementów BigJigs BJT017
Marka: BigJigs Toys
Kod produktu: BJT017
Kod EAN: 691621090176
• Dostępny
Cena: 556.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 13 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 17 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Kolejka Drewniana BJT017 Transport

Zestaw ten, to skomplikowany system torów, który dostarczy wiele frajdy podczas zabawy. Tory są dwupoziomowe, posiadają trzy mosty oraz wszystkie potrzebne elementy scenerii ważne dla urealistycznienia otoczenia. Dodatkowym atutem tego pakietu jest zajezdnia oraz zwrotnica, która umożliwia wybór różnorakich tras. Istotnym elementem jest również tunel, który urozmaica przebieg trasy. Pakiet wykonano bardzo starannie, z zachowaniem dbałości o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki temu produkt ten odznacza się wysoką jakością, co sprawia, że można się cieszyć zabawą przez długie lata.

 Wszystkie zestawy firmy BigJigs są kompatybilne z systemami kolejek drewnianych większości znanych firm (BRIO, IKEA, MAXIM, Fisher Price, TESCO, Eichhorn, Woodyland, itp.)

  • Producent: BigJigs
  • Numer katalogowy: BJT017
  • Ilość elementów: 130
  • Wiek dziecka: 3+
  • Wymiary opakowania: 51 cm x 43 cm x 17 cm
  • Wymiary po ułożeniu: 110 cm x 74 cm

 

BigJigs to jedna z czołowych firm zajmująca się projektowaniem drewnianych zabawek w Wielkiej Brytanii. W ofercie tego przedsiębiorstwa znajduje się ponad 1500 produktów. Wszystkie zabawki cechują się wysoką jakością oraz drobiazgowością wykonania, a co najważniejsze są bezpieczne w użytkowaniu.  Dział kolejek jest jednym z najbardziej rozbudowanych systemów kolejek drewnianych na rynku i jest wykonywany z wysokiej jakości surowców.  Zawiera tory do kolejek, zestawy pociągów, lokomotywy, wagony oraz masę przeróżnych budynków i dodatków. Kompatybilność torów umożliwia rozbudowywanie kolejki o nowe elementy oraz uzupełnienie jej częściami innych firm. To wszystko sprawia, że produkty BigJigs zainteresują dzieci na tyle, iż zabawa nimi pochłonie każde dziecko na wiele godzin.