Kategorie
Playmobil Klocki City Life 6153 Sesja na Plaży
35.00 PLN
(28.46 PLN netto)
23.00 PLN
(18.70 PLN netto)
Playmobil 5307 Romantyczna łazienka
64.00 PLN
(52.03 PLN netto)
49.00 PLN
(39.84 PLN netto)
HASBRO MARVEL SUPER HERO MASHERS A-BOMB B0874
49.00 PLN
(39.84 PLN netto)
29.00 PLN
(23.58 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

Kolejka drewniana Tomek i Przyjaciele FKF51 Wyprawa do Zoo

Kolejka drewniana Tomek i Przyjaciele FKF51 Wyprawa do Zoo
Kolejka drewniana Tomek i Przyjaciele FKF51 Wyprawa do Zoo
Marka: Fisher Price
Kod produktu: FKF51
Kod EAN: 887961545869
• Dostępny
Cena: 129.00 PLN (104.88 PLN netto)
Ilość:  

Kolejka drewniana Tomek i Przyjaciele FKF51 Wyprawa do Zoo

Dołącz do Tomka i wybierzcie się razem na wycieczkę do ogrodu zoologicznego. Poza zwiedzaniem, nasz bohater ma ważną misję do wykonania – przetransportować zebrę do właściwego sektora zoo. Zwierzę wprowadzamy do zielonego wagonika. Owalny tor drewniany łączy się z turkusowym mostem z ilustracją i napisem „Sodor Animal Park”. W zestawie znajduje się także tabliczka z mapką ogrodu. Komplet można połączyć z innymi zestawami kolejki drewnianej Tomek i Przyjaciele od Fisher Price.

Zestaw zawiera: lokomotywę Tomka, wagon, figurkę zebry, komplet torów, mostek i tabliczkę z mapką zoo.

Nowa seria kolejek drewnianych z serii Tomek i Przyjaciele to lokomotywy tylko w części pokryte farbami i lakierami. Producent stawia na naturalność, odwołując się do klasycznych, drewnianych zabawek. Tomek ma także kilka plastikowych części – koła i element z charakterystyczną, uśmiechniętą buźką. Boki lokomotywy oraz fragment dachu są pokryte niebieskim barwnikiem. Lokomotywa doskonale odwzorowuje bohatera animowanego serialu. Z przodu i z tyłu lokomotywy zamontowano magnesy, dzięki którym połączymy ją z wagonami i z pojazdami z serii (sprzedawane oddzielnie). 

Wszystkie produkty z serii kolejki drewnianej Tomek i Przyjaciele są kompatybilne z systemami kolejek największych firm, takich jak BRIO, BigJigs, Woodyland czy Maxim.

Tomek i Przyjaciele to popularny serial animowany dla dzieci, który opowiada o przygodach mieszkających i pracujących na Wyspie Sodor lokomotyw. Każdy z bohaterów posiada niezwykłą osobowość i odmienne cechy charakteru. Animacja uczy dzieci szacunku do pracy, pilności oraz wartości takich jak przyjaźń. 

  • Producent: Fisher Price
  • Numer katalogowy: FKF51
  • Seria: Kolejka drewniana Tomek i Przyjaciele
  • Sugerowany wiek dziecka: od 3 lat
  • W zestawie: 16 elementów
  • Wymiary opakowania: 30cm x 23cm x 8cm

Fisher-Price to amerykańska firma, produkująca zabawki zarówno większych, jak i mniejszych dzieci, które ukończyły zaledwie kilka miesięcy. Firma oferuje bardzo dobrej jakości zabawki edukacyjne dla maluszków, które rozwijają wyobraźnię, pamięć, umiejętność logicznego myślenia oraz wiedzę o świecie, jednocześnie bawiąc oraz sprawiając radość.