Kategorie
STAR WARS Micro Machines B3504 Trójpak Speeder Chase
29.00 PLN
(23.58 PLN netto)
15.00 PLN
(12.20 PLN netto)
Dumel Discovery Light 2085 Lampka Pochodnia w Moim Domu
62.00 PLN
(50.41 PLN netto)
55.00 PLN
(44.72 PLN netto)
Playmobil Special PLUS 5381 Wróżka - Zębuszka
16.00 PLN
(13.01 PLN netto)
13.00 PLN
(10.57 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

Kolejka drewniana Tomek i Przyjaciele FHM64 Zestaw budowniczego 5-w-1

Kolejka drewniana Tomek i Przyjaciele FHM64 Zestaw budowniczego 5-w-1
Kolejka drewniana Tomek i Przyjaciele FHM64 Zestaw budowniczego 5-w-1
Marka: Fisher Price
Kod produktu: FHM64
Kod EAN: 887961525427
• Dostępny
Cena: 239.00 PLN (194.31 PLN netto)
Ilość:  

Kolejka drewniana Tomek i Przyjaciele FHM64 Zestaw budowniczego 5-w-1

Zostań budowniczym na Wyspie Sodor! Zaprojektuj i wyznacz trasy przejazdów pociągów. Połącz tory za pomocą zielonego mostka, by Tomek mógł bezpiecznie przejechać. Zawieź ładunek znanej firmie malarskiej i pogawędź z jednym z malarzy. Pomóż mu rozstawić znaki informacyjne „Świeżo malowane”. Uważaj, by nie pochlapać się farbą!

Zestaw 5-w-1 zawiera komplet torów (2x tory proste i 6x zakręty), za pomocą których zbudujesz aż pięć różnych tras. Dołączone do zestawu przejściówki sprawią, że zestaw będzie można połączyć z innymi systemami kolejek drewnianych. Dodatkowe akcesoria to: zielony mostek, znak „Świeżo malowane” oraz figurka malarza z uniesioną w geście pozdrowienia ręką. Zestaw sprawdzi się w przypadku początkujących, ponieważ zawiera niebieską, „pochlapaną” zieloną farbą lokomotywkę Tomka. Dzięki dwóch magnesom (z przodu i z tyłu pojazdu), lokomotywę można połączyć z wagonami i pojazdami z serii Kolejka drewniana Tomek i Przyjaciele.

Łącznie w zestawie znajduje się 16 elementów. Komplet został wyprodukowany w ramach najnowszej serii. Producent stawia na naturalny wygląd zabawek, przez co tylko niektóre części Tomka czy znaku są pokryte farbami. 

Wszystkie produkty kolejki drewnianej Tomek i Przyjaciele są kompatybilne z systemami kolejek największych firm, takich jak BRIO, BigJigs, Woodyland czy Maxim.

Tomek i Przyjaciele to popularny serial animowany dla dzieci, który opowiada o przygodach mieszkających i pracujących na Wyspie Sodor lokomotyw. Każdy z bohaterów posiada niezwykłą osobowość i odmienne cechy charakteru. Animacja uczy dzieci szacunku do pracy, pilności oraz wartości takich jak przyjaźń. 

  • Producent: Fisher Price
  • Numer katalogowy: FHM64
  • Seria: Kolejka drewniana Tomek i Przyjaciele
  • Sugerowany wiek dziecka: od 3 lat
  • W zestawie: 16 elementów
  • Wymiary opakowania: 35cm x 23cm x 8cm

Fisher-Price to amerykańska firma, produkująca zabawki zarówno większych, jak i mniejszych dzieci, które ukończyły zaledwie kilka miesięcy. Firma oferuje bardzo dobrej jakości zabawki edukacyjne dla maluszków, które rozwijają wyobraźnię, pamięć, umiejętność logicznego myślenia oraz wiedzę o świecie, jednocześnie bawiąc oraz sprawiając radość.