Kategorie

Kolejka drewniana Tomek i Przyjaciele FHM25 Helikopter Harold

Kolejka drewniana Tomek i Przyjaciele FHM25 Helikopter Harold
Kolejka drewniana Tomek i Przyjaciele FHM25 Helikopter Harold Kolejka drewniana Tomek i Przyjaciele FHM25 Helikopter Harold
Marka: Fisher Price
Kod produktu: FHM25
Kod EAN: 887961525243
• Dostępny
Cena: 49.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Kolejka drewniana Tomek i Przyjaciele FHM25 Helikopter Harold 

Harold jest dzielnym helikopterem, który należy do Zespołu Ratowniczego Wyspy Sodor. Pracuje w powietrzu, patrolując okolicę z lotu ptaka. Jest zawsze skory do pomocy i uprzejmy. Harold ma obracające się śmigła oraz magnes (od spodu helikoptera), dzięki czemu może transportować różne przedmioty.

Nowa seria kolejek drewnianych z serii Tomek i Przyjaciele to lokomotywy i pojazdy tylko w części pokryte farbami i lakierami. Producent stawia na naturalność, odwołując się do klasycznych, drewnianych zabawek. Harold ma także kilka plastikowych części – śmigła i płozy. Boki helikoptera są pokryte białą farbą. Pojazd doskonale odwzorowuje bohatera animowanego serialu.

Tomek i Przyjaciele to telewizyjny serial dla dzieci, który opowiada o życiu, pracy i przygodach dzielnych lokomotyw z Wyspy Sodor, z których każda reprezentuje odmienną osobowość. 

  • Producent: Fisher Price
  • Numer katalogowy: FHM25
  • Seria: Kolejka drewniana Tomek i Przyjaciele
  • Sugerowany wiek dziecka: od 3 lat
  • W zestawie: 1 element 
  • Wymiary opakowania: 14cm x 11,5cm x 6cm

Fisher-Price to amerykańska firma, produkująca zabawki zarówno większych, jak i mniejszych dzieci, które ukończyły zaledwie kilka miesięcy. Firma oferuje bardzo dobrej jakości zabawki edukacyjne dla maluszków, które rozwijają wyobraźnię, pamięć, umiejętność logicznego myślenia oraz wiedzę o świecie, jednocześnie bawiąc oraz sprawiając radość.