Kategorie
Playmobil 5396 City Action - Holownik samolotów z kontrolerem ruchu
56.00 PLN
(45.53 PLN netto)
44.00 PLN
(35.77 PLN netto)
DC Super Hero Girls Bohaterki Wonder Woman DWH56
55.00 PLN
(44.72 PLN netto)
24.90 PLN
(20.24 PLN netto)
Playmobil Klocki City Life 5567 Przedszkole "Promyk Słońca"
199.00 PLN
(161.79 PLN netto)
177.00 PLN
(143.90 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

Kolejka drewniana Tomek i Przyjaciele FHM22 Lokomotywa Diesel

Kolejka drewniana Tomek i Przyjaciele FHM22 Lokomotywa Diesel
Kolejka drewniana Tomek i Przyjaciele FHM22 Lokomotywa Diesel Kolejka drewniana Tomek i Przyjaciele FHM22 Lokomotywa Diesel
Marka: Fisher Price
Kod produktu: FHM22
Kod EAN: 887961525557
• Dostępny
Cena: 49.00 PLN (39.84 PLN netto)
Ilość:  

Kolejka drewniana Tomek i Przyjaciele FHM22 Lokomotywa Diesel

Najnowsze kolejki drewniane od Fisher Price różnią się nieco od wcześniejszych modeli. Producent proponuje tradycyjne, klasyczne pojazdy, które tylko w części są pokryte prawdę. Takie kolejki są znacznie bliżej tradycyjnych zabawek drewnianych, jakimi bawili się w dzieciństwie nasi rodzice czy dziadkowie. Co prawda, Diesel posiada także plastikowe części – koła, jednak jest to rozwiązanie korzystne, które wpływa na funkcjonalność lokomotywy. Jeden z głównych bohaterów serialu Tomek i Przyjaciele – Diesel ma wymalowane na czarno boki i dach. Lokomotywa doskonale odwzorowuje bohatera animowanego serialu. Z przodu i z tyłu lokomotywy zamontowano magnesy, dzięki którym połączymy ją z wagonami i z pojazdami z serii (sprzedawane oddzielnie). 

Lokomotywy z serii Tomek i Przyjaciele to podwójna satysfakcja. Z jednej strony świetnie odwzorowują bohaterów serialu animowanego, który jest kochany przez dzieci na całym świecie. Z drugiej strony firma zapewnia świetną jakość wykonania produktów. Wszystkie produkty stworzono z wysokiej jakości drewna, odpornego na uszkodzenia i upływ czasu.

Wszystkie produkty kolejki drewnianej Tomek i Przyjaciele są kompatybilne z systemami kolejek największych firm, takich jak BRIO, BigJigs, Woodyland czy Maxim.

Tomek i Przyjaciele to popularny serial animowany dla dzieci, który opowiada o przygodach mieszkających i pracujących na Wyspie Sodor lokomotyw. Każdy z bohaterów posiada niezwykłą osobowość i odmienne cechy charakteru. Animacja uczy dzieci szacunku do pracy, pilności oraz wartości takich jak przyjaźń. 

  • Producent: Fisher Price
  • Numer katalogowy: FHM22
  • Seria: Kolejka drewniana Tomek i Przyjaciele
  • Sugerowany wiek dziecka: od 2 lat
  • Wymiary opakowania: 14cm x 11cm x 4xm

Fisher-Price to amerykańska firma, produkująca zabawki zarówno większych, jak i mniejszych dzieci, które ukończyły zaledwie kilka miesięcy. Firma oferuje bardzo dobrej jakości zabawki edukacyjne dla maluszków, które rozwijają wyobraźnię, pamięć, umiejętność logicznego myślenia oraz wiedzę o świecie, jednocześnie bawiąc oraz sprawiając radość.