Kategorie
Lalka Barbie DTW09 Ken w świecie gier
64.00 PLN
(52.03 PLN netto)
24.90 PLN
(20.24 PLN netto)
Lalka Barbie DTW00 Księżniczka z grą pamięciową
116.00 PLN
(94.31 PLN netto)
54.90 PLN
(44.63 PLN netto)
Tomy L62026 Dobry Dinozaur - Średnia Figurka Pterodaktyl Thunderclap
48.00 PLN
(39.02 PLN netto)
39.00 PLN
(31.71 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

Kolejka drewniana Tomek i Przyjaciele FHM17 Lokomotywa Piotruś

Kolejka drewniana Tomek i Przyjaciele FHM17 Lokomotywa Piotruś
Kolejka drewniana Tomek i Przyjaciele FHM17 Lokomotywa Piotruś Kolejka drewniana Tomek i Przyjaciele FHM17 Lokomotywa Piotruś
Marka: Fisher Price
Kod produktu: FHM17
• Dostępny
Cena: 49.00 PLN (39.84 PLN netto)
Ilość:  

Kolejka drewniana Tomek FHM17 Lokomotywa Piotruś

Nowa seria kolejek drewnianych z serii Tomek i Przyjaciele to lokomotywy tylko w części pokryte farbami i lakierami. Producent stawia na naturalność, odwołując się do klasycznych, drewnianych zabawek. Piotruś ma także kilka plastikowych części – koła i element z charakterystyczną, uśmiechniętą buźką. Boki lokomotywy oraz fragment dachu są pokryte zielonym barwnikiem. Lokomotywa doskonale odwzorowuje bohatera animowanego serialu. Z przodu i z tyłu lokomotywy zamontowano magnesy, dzięki którym połączymy ją z wagonami i z pojazdami z serii (sprzedawane oddzielnie). 

Lokomotywy z serii Tomek i Przyjaciele to podwójna satysfakcja. Z jednej strony świetnie odwzorowują bohaterów serialu animowanego, który jest kochany przez dzieci na całym świecie. Z drugiej strony firma zapewnia świetną jakość wykonania produktów. Wszystkie produkty stworzono z wysokiej jakości drewna, odpornego na uszkodzenia i upływ czasu.

Wszystkie produkty kolejki drewnianej Tomek i Przyjaciele są kompatybilne z systemami kolejek największych firm, takich jak BRIO, BigJigs, Woodyland czy Maxim.

Tomek i Przyjaciele to popularny serial animowany dla dzieci, który opowiada o przygodach mieszkających i pracujących na Wyspie Sodor lokomotyw. Każdy z bohaterów posiada niezwykłą osobowość i odmienne cechy charakteru. Animacja uczy dzieci szacunku do pracy, pilności oraz wartości takich jak przyjaźń. 

  • Producent: Fisher Price
  • Numer katalogowy: FHM17
  • Seria: Kolejka drewniana Tomek i Przyjaciele
  • Sugerowany wiek dziecka: od 2 lat
  • Wymiary opakowania: 14cm x 11cm x 4cm

Fisher-Price to amerykańska firma, produkująca zabawki zarówno większych, jak i mniejszych dzieci, które ukończyły zaledwie kilka miesięcy. Firma oferuje bardzo dobrej jakości zabawki edukacyjne dla maluszków, które rozwijają wyobraźnię, pamięć, umiejętność logicznego myślenia oraz wiedzę o świecie, jednocześnie bawiąc oraz sprawiając radość.