Kategorie
Fisher Price Bing DLB05 Malujący Bing
44.00 PLN
(35.77 PLN netto)
39.00 PLN
(31.71 PLN netto)
Barbie D.I.Y. Zrób to sama Modne naklejki + lalka brunetka DYN94
79.00 PLN
(64.23 PLN netto)
44.90 PLN
(36.50 PLN netto)
Fisher Price Blaze Samochodzik Die-cast CGF22 Crusher
49.00 PLN
(39.84 PLN netto)
36.00 PLN
(29.27 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

Kolejka drewniana Tomek CDJ03 Żaglówka Skiff

Kolejka drewniana Tomek CDJ03 Żaglówka Skiff
Kolejka drewniana Tomek CDJ03 Żaglówka Skiff
Marka: Fisher Price
Kod produktu: CDJ03
• Dostępny
Cena: 45.00 PLN (36.59 PLN netto)
Ilość:  

Kolejka drewniana Tomek CDJ03 Żaglówka Skiff

Żaglówka Sfiff to kolejny dodatek do kolejki drewnianej Tomek i Przyjaciele. Biała łódka z biało – żółtym masztem ma cztery kółka dzięki których może się poruszać! Skiff posiada cechy charakteru, które sprawiają, że jest przez wszystkich lubiany – jest serdeczny, miły i naładowany pozytywną energią! Nie może go zabraknąć w Twojej kolekcji!

Lokomotywy z serii Tomek i Przyjaciele to podwójna satysfakcja. Z jednej strony świetnie odwzorowują bohaterów serialu animowanego, który jest kochany przez dzieci na całym świecie. Z drugiej strony firma zapewnia świetną jakość wykonania produktów. Wszystkie produkty stworzono z wysokiej jakości drewna, odpornego na uszkodzenia i upływ czasu.

Wszystkie produkty kolejki drewnianej Tomek i Przyjaciele są kompatybilne z systemami kolejek największych firm, takich jak BRIO, BigJigs, Ikea, Woodyland czy Maxim.

Tomek i Przyjaciele to popularny serial animowany dla dzieci, który opowiada o przygodach mieszkających i pracujących na Wyspie Sodor lokomotyw. Każdy z bohaterów posiada niezwykłą osobowość i odmienne cechy charakteru. Animacja uczy dzieci szacunku do pracy, pilności oraz wartości takich jak przyjaźń. 

  • Producent: Fisher Price
  • Numer katalogowy: CDJ03
  • Seria: Kolejka drewniana Tomek i Przyjaciele
  • Wiek dziecka: 3+
  • Wymiary opakowania: 14cm x 11cm x 3,5cm

Fisher-Price to amerykańska firma, produkująca zabawki zarówno większych, jak i mniejszych dzieci, które ukończyły zaledwie kilka miesięcy. Firma oferuje bardzo dobrej jakości zabawki edukacyjne dla maluszków, które rozwijają wyobraźnię, pamięć, umiejętność logicznego myślenia oraz wiedzę o świecie, jednocześnie bawiąc oraz sprawiając radość.