Kategorie
Dumel Discovery Light 2085 Lampka Pochodnia w Moim Domu
62.00 PLN
(50.41 PLN netto)
55.00 PLN
(44.72 PLN netto)
DJECO Zestaw z masą plastyczną - Farma 09734
49.00 PLN
(39.84 PLN netto)
39.00 PLN
(31.71 PLN netto)
BigJigs BJ673 Drewniane puzzle magnetyczne Piraci
49.00 PLN
(39.84 PLN netto)
35.00 PLN
(28.46 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

Kolejka drewniana Tomek CDJ03 Żaglówka Skiff

Kolejka drewniana Tomek CDJ03 Żaglówka Skiff
Kolejka drewniana Tomek CDJ03 Żaglówka Skiff
Marka: Fisher Price
Kod produktu: CDJ03
• Dostępny
Cena: 45.00 PLN (36.59 PLN netto)
Ilość:  

Kolejka drewniana Tomek CDJ03 Żaglówka Skiff

Żaglówka Sfiff to kolejny dodatek do kolejki drewnianej Tomek i Przyjaciele. Biała łódka z biało – żółtym masztem ma cztery kółka dzięki których może się poruszać! Skiff posiada cechy charakteru, które sprawiają, że jest przez wszystkich lubiany – jest serdeczny, miły i naładowany pozytywną energią! Nie może go zabraknąć w Twojej kolekcji!

Lokomotywy z serii Tomek i Przyjaciele to podwójna satysfakcja. Z jednej strony świetnie odwzorowują bohaterów serialu animowanego, który jest kochany przez dzieci na całym świecie. Z drugiej strony firma zapewnia świetną jakość wykonania produktów. Wszystkie produkty stworzono z wysokiej jakości drewna, odpornego na uszkodzenia i upływ czasu.

Wszystkie produkty kolejki drewnianej Tomek i Przyjaciele są kompatybilne z systemami kolejek największych firm, takich jak BRIO, BigJigs, Ikea, Woodyland czy Maxim.

Tomek i Przyjaciele to popularny serial animowany dla dzieci, który opowiada o przygodach mieszkających i pracujących na Wyspie Sodor lokomotyw. Każdy z bohaterów posiada niezwykłą osobowość i odmienne cechy charakteru. Animacja uczy dzieci szacunku do pracy, pilności oraz wartości takich jak przyjaźń. 

  • Producent: Fisher Price
  • Numer katalogowy: CDJ03
  • Seria: Kolejka drewniana Tomek i Przyjaciele
  • Wiek dziecka: 3+
  • Wymiary opakowania: 14cm x 11cm x 3,5cm

Fisher-Price to amerykańska firma, produkująca zabawki zarówno większych, jak i mniejszych dzieci, które ukończyły zaledwie kilka miesięcy. Firma oferuje bardzo dobrej jakości zabawki edukacyjne dla maluszków, które rozwijają wyobraźnię, pamięć, umiejętność logicznego myślenia oraz wiedzę o świecie, jednocześnie bawiąc oraz sprawiając radość.