Kategorie

Kolejka Drewniana Plac Budowy 116 elementów BigJigs BJT019

Kolejka Drewniana Plac Budowy 116 elementów BigJigs BJT019
Marka: BigJigs Toys
Kod produktu: BJT019
Kod EAN: 691621090190
• Niedostępny
Cena: 499.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 13 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 17 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Kolejka Drewniana BJT019 Plac Budowy

Zestaw ten to bardzo skomplikowany system torów, który zapewni wiele frajdy podczas zabawy. Pociągi przewożą materiały  po wielopoziomowym torze wokół budowanego właśnie wierzowca. Na placu budowy w pocie czoła pracują robotnicy, którzy posługują się odpowiednimi maszynami: koparka, spychacz, walec, oraz dźwig, który umożliwia prace na dużych wysokościach. Cała sceneria jest bardzo realistyczna, jakby przeniesiona wprost z placu budowy. Dodatkową atrakcją jest dwupoziomowy most. Pakiet wykonano bardzo starannie, z zachowaniem dbałości o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki temu produkt ten odznacza się wysoką jakością, co sprawia, że można się cieszyć zabawą przez długie lata.

Wszystkie zestawy firmy BigJigs są kompatybilne z systemami kolejek drewnianych większości znanych firm (BRIO, IKEA, MAXIM, Fisher Price, TESCO, Eichhorn, Woodyland, itp.)

  • Producent: BigJigs
  • Nr katalogowy: BJT019
  • Ilość elementów: 116
  • Wiek dziecka: 3+
  • Wymiary opakowania: 66 cm x 41 cm x 12 cm

 

BigJigs to jedna z czołowych firm zajmująca się projektowaniem drewnianych zabawek w Wielkiej Brytanii. W ofercie tego przedsiębiorstwa znajduje się ponad 1500 produktów. Wszystkie zabawki cechują się wysoką jakością oraz drobiazgowością wykonania, a co najważniejsze są bezpieczne w użytkowaniu.  Dział kolejek jest jednym z najbardziej rozbudowanych systemów kolejek drewnianych na rynku i jest wykonywany z wysokiej jakości surowców.  Zawiera tory do kolejek, zestawy pociągów, lokomotywy, wagony oraz masę przeróżnych budynków i dodatków. Kompatybilność torów umożliwia rozbudowywanie kolejki o nowe elementy oraz uzupełnienie jej częściami innych firm. To wszystko sprawia, że produkty BigJigs zainteresują dzieci na tyle, iż zabawa nimi pochłonie każde dziecko na wiele godzin.