Kategorie

Marioinex - Klocki Mini Wafle - Zestaw 300 elementów konstrukcyjnych - 90218

Marioinex - Klocki Mini Wafle - Zestaw 300 elementów konstrukcyjnych - 90218
Marioinex - Klocki Mini Wafle - Zestaw 300 elementów konstrukcyjnych - 90218
Marka: Marioinex
Kod produktu: 90218
Kod EAN: 5903033902189
• Niedostępny
Cena: 129.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Marioinex - Klocki Mini Wafle - Zestaw 300 elementów konstrukcyjnych - 90218

W tym zestawie Mini Wafli znajduje się aż 300 elementów w różnych kolorach oraz książeczka z pomysłami i inspiracjami. Zabawa pobudza rozwój wyobraźni przestrzennej i kreatywności. Klocki zapakowano do tekturowego, zamykanego pudełeczka, które może służyć do ich przechowywania.

Klocki – Wafle to popularny i ceniony produkt polskiej marki Marioinex. W zależności od poszczególnych zestawów, elementy mają różny rozmiar i kształt. Mini Wafle to niewielkie, elastyczne elementy, które wpinamy jeden w drugi. Klocki są produkowane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego – lekkiego, elastycznego i bezpiecznego dla dzieci. Co więcej, surowiec może być w całości wykorzystany w procesie recyklingowym. Wafle układamy w prosty sposób, zahaczając o siebie ich ramiona. Są to klocki konstrukcyjne, które służą do budowania przestrzennego – domków, zamków czy warowni. W zasadzie jedynym ograniczeniem zabawy jest wyobraźnia małego budowniczego. Klocki rozwijają wyobraźnię i kreatywność dziecka, a także umiejętności psychomotoryczne, manualne i koordynacyjne.

Rozmiar klocka: ok. 4cm x 3,5cm x 0,5cm

Uwaga! Opakowanie może się nieznaczenie różnić od tego, które jest przedstawione na zdjęciu (odświeżona szata graficzna).

  • Producent: Marioinex
  • Numer katalogowy: 90218
  • Wiek dziecka: 2+
  • Ilość elementów: 300
  • Wymiary opakowania: 20cm x 18cm x 12cm

Marioinex to polski producent zabawek. Jest to rodzinna firma, istniejąca na rynku od 1986 roku. Najbardziej rozpoznawalnym i popularnym produktem marki są plastikowe klocki konstrukcyjne, tzw. wafle, które są zabawką rozwojową. Stymulują wyobraźnię (również przestrzenną) i kreatywność. Ponadto, wpływają na rozwój umiejętności manualnych, koordynacyjnych oraz psychomotorycznych. Wszystkie zabawki Marioinex posiadają certyfikat CE, który gwarantuje bezpieczeństwo i wysoką jakość wyrobów. Co więcej, zabawki są produkowane z surowców, które później mogą zostać ponownie wykorzystane w procesie recyklingowym. Marka została wyróżniona przez komitet Ochrony Praw Dziecka. Marioinex stawia na rozwój i wciąż pracuje nad ulepszeniem tworzonych zabawek, dbając o zadowolenie swoich małych klientów.