Kategorie

Klocki Playmobil 5953 City Life - Przenośny szpital

Klocki Playmobil 5953 City Life - Przenośny szpital
Klocki Playmobil 5953 City Life - Przenośny szpital Klocki Playmobil 5953 City Life - Przenośny szpital
Marka: Brandstätter Group
Kod produktu: 5953
Kod EAN: 4008789059536
• Niedostępny
Cena: 102.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Klocki Playmobil 5953 City Life - Przenośny szpital

Przenośny szpital to fantastyczny zestaw klocków Playmobil z serii City Life. Poręczna walizeczka z uchwytem wygląda jak budynek placówki medycznej – ma białe ściany, przeszklone drzwi wejściowe i lądowisko dla helikoptera ratunkowego na dachu. Wnętrze szpitala jest bardzo dobrze wyposażone. Wśród sprzętów znajdziemy respirator, urządzenie do przeprowadzania badania USG – ultrasonograf. Nie mogło zabraknąć wózka inwalidzkiego i łóżka medycznego z podniesionym oparciem oraz dużej lampy z trzema reflektorami. W gabinecie lekarskim znajduje się także biurko z  komputerem, szufladą i szafką na segregatory z kartami pacjenta.

Zamień się w lekarza i pomóż swoim chorym pacjentom. Załóż gips, opatrunek, przepisz maść i medykamenty. Zapisz chorego na wizytę kontrolną i upewnij się, że powrócił do zdrowia. Do zestawu dołączono dwie figurki lekarzy oraz figurki mamy i dziecka.

Zestaw klocków Playmobil rozwija dziecięcą wyobraźnię i kreatywność, umożliwiając im wcielanie się w różne role. Przenośny szpital to dobry pomysł, by zapoznać dziecko z tematem chorób i ich leczenia oraz z najważniejszym sprzętem medycznym.

  • Producent: Playmobil / Brandstätter Group
  • Seria: City Life
  • Numer katalogowy: 5953
  • Wiek dziecka: 4+
  • Ilość elementów: 74
  • Wymiary opakowania: 40cm x 25cm x 11cm

PLAYMOBIL to słynna marka zabawek należąca do niemieckiego koncernu Brandstätter Stiftung & Co. KG. Historia firmy sięga 1876 roku, kiedy to została założona przez Andreasa Brandstättera. W 1974 roku na rynek zostaje wprowadzona marka Playmobil. Fabryki koncernu zlokalizowane są w Niemczech, Hiszpanii, Czechach i na Malcie. Produkowane zabawki cechuje duża różnorodność, wysoka jakość, trwałość i dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Również w Polsce PLAYMOBIL zdobywa coraz większą popularność zarówno wśród dzieci, jak i wśród rodziców, wychowawców i pedagogów.