Kategorie

LEGO® Technic 42088 Ciężarówka z wysięgnikiem

LEGO® Technic 42088 Ciężarówka z wysięgnikiem
LEGO® Technic 42088 Ciężarówka z wysięgnikiem
Marka: LEGO
Kod produktu: 42088
Kod EAN: 5702016396294
• Dostępny
Cena: 36.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

LEGO® Technic 42088 Ciężarówka z wysięgnikiem

Zestawy klocków LEGO® Technic to niesamowita edukacyjna i rozwijająca zabawka. Modele do zbudowania z klocków wyglądają niemal identycznie w stosunku do swoich rzeczywistych odpowiedników, są wielofunkcyjne i wyposażone w mechanizmy, takie jak koła zębate, przekładnie i dźwignie. Dzięki temu podczas kreatywnej zabawy z LEGO rodzince mogą wytłumaczyć małemu pasjonatowi budowania zasady działania tych mechanizmów oraz przykłady ich wykorzystania. Jeden z najnowszych zestawów z serii Technic to Ciężarówka z wysięgnikiem. Pomarańczowy pojazd wyposażony jest w szerokie, bieżnikowane opony, reflektory i platformę z ruchomym ramieniem – wysięgnikiem z koszem z działającym mechanizmem podnoszącym, lampkami ostrzegawczymi i sygnalizatorami. Model można przebudować na holownik.

Budowanie z klocków LEGO ma ogromny wpływ na rozwój dziecka na wielu płaszczyznach. Łączenie i rozłączanie elementów wspomaga umiejętności koordynacyjne i manualne, tzw. małą motorykę dłoni oraz stymuluje rozwój wyobraźni i kreatywności. Zabawa będzie także świetnym punktem wyjścia do nauki nowych słów. Klocki zachęcają do samodzielnej, kreatywnej zabawy i poznawania otaczającego świata. Ponadto, zabawa z LEGO nie kończy się w chwili, gdy zbudowaliśmy dostępne modele, ale może trwać i trwać! Za pomocą klocków maluch może wcielić się w rolę danej postaci i odgrywać wymyślone scenki.

  • Producent: LEGO
  • Seria: Technic
  • Numer katalogowy: 42088
  • Ilość elementów: 157
  • Sugerowany wiek dziecka: 7+
  • Wymiary opakowania: 16cm x 14cm x 5cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.