Kategorie

LEGO® Technic 42081 Volvo ładowarka kołowa ZEUX

LEGO® Technic 42081 Volvo ładowarka kołowa ZEUX
LEGO® Technic 42081 Volvo ładowarka kołowa ZEUX LEGO® Technic 42081 Volvo ładowarka kołowa ZEUX LEGO® Technic 42081 Volvo ładowarka kołowa ZEUX
Marka: LEGO
Kod produktu: 42081
Kod EAN: 5702016116953
• Niedostępny
Cena: 461.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Klocki LEGO® Technic 42081 Volvo ładowarka kołowa ZEUX

Model tej ładowarki zaskoczy Cię na każdym kroku. Projekt został opracowany w najdrobniejszych detalach we współpracy z Volvo i każdy fan specjalistycznych pojazdów będzie zachwycony! Młody Konstruktorze - czekają na Ciebie godziny świetnej zabawy. Zostań profesjonalnym mechanikiem i złóż futurystyczny model ładowarki. Duże opony z designerskimi felgami pokonają każdą przeszkodę na placu budowlanym. Dzięki ręcznemu sterowaniu układem kierowniczym, wysięgnikowi oraz regulowanej wadze, każde zadanie wykonasz z idealną precyzją. Przygotuj teren pod budowę: wykop doły oraz przewieź surowce na właściwe miejsca. Dzięki nieodłącznemu dronowi, przygotujesz mapy - w ten sposób będziesz mieć gwarancję, że projekt zostanie wykonany poprawnie. W każdej chwili możesz przebudować ładowarkę na równie niezawodną wywrotkę - a to wszystko z jednego zestawu klocków  LEGO®, które zapewnią Ci zabawę na długi czas!

LEGO® Volvo ładowarka kołowa ZEUX to zestaw klocków dla młodych konstruktorów. Możliwości zestawu rozwiną w dziecku zmysł koncepcyjny, kreatywny i pomoże zrozumieć mechanizmy działania specjalistycznych urządzeń budowlanych.

  • Producent: LEGO®
  • Seria: Technic
  • Numer katalogowy: 42081
  • Wiek dziecka: 10-16
  • Ilość elementów: 1167
  • Wymiary opakowania: 5838cm x 37,5cm x 11,5cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.