Kategorie

LEGO® Technic 42079 Wózek widłowy

LEGO® Technic 42079 Wózek widłowy
LEGO® Technic 42079 Wózek widłowy LEGO® Technic 42079 Wózek widłowy
Marka: LEGO
Kod produktu: 42079
Kod EAN: 5702016116946
• Niedostępny
Cena: 187.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Klocki LEGO® Technic 42079 Wózek widłowy

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak działa wózek widłowy, który przemyka na zapleczach ogromnych hali targowych i magazynów? Teraz masz niepowtarzalną okazję poznać jego konstrukcję we własnym domu! Dzięki temu zestawowi, samodzielnie zbudujesz prawdziwy wózek widłowy. Dbałość o detale konstrukcji sprawi, że dokładnie zapoznasz się nie tylko ze szczegółowym rozmieszczeniem funkcji w kabinie operatora, ale przede wszystkim poznasz działanie pojazdu: sprawdź, jak poruszają się tłoki podczas jazdy. Możesz ruszać na swoje pierwsze zlecenie: ciężarówka czeka na rozładunek i tylko Ty możesz tego dopilnować. Dzięki sprawnym widłom i podnośnikom, bezpiecznie przetransportujesz nawet towar z niebezpieczną zawartością i precyzyjnie odstawisz na właściwe miejsce. Właśnie otrzymałeś telefon z centrali, że na trasie krajowej zepsuła się ciężarówka - przebuduj wózek widłowy na potężny samochód holowniczy i pospiesz na pomoc!

Zestaw  LEGO® Technic Wózek Widłowy zapewni świetną zabawę na długie godziny. Możliwość zbudowania dwóch niezależnych pojazdów z jednego zestawu otworzy przed Twoim dzieckiem nowe możliwości zabawy i podniesie umiejętności konstruktorskie.

  • Producent: LEGO®
  • Seria: Technic
  • Numer katalogowy: 42079
  • Wiek dziecka: 9-16
  • Ilość elementów: 592
  • Wymiary opakowania: 38cm x 26cm x 9,5cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.