Kategorie

LEGO® Overwatch® 75972 Dorado

LEGO® Overwatch® 75972 Dorado
LEGO® Overwatch® 75972 Dorado LEGO® Overwatch® 75972 Dorado LEGO® Overwatch® 75972 Dorado
Marka: LEGO
Kod produktu: 75972
Kod EAN: 5702016368499
• Dostępny
Cena: 119.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

LEGO® Overwatch® 75972 Dorado

 

Dorado to miejsce doskonale znane wszystkim graczom Overwatch! To jedna z map, na której rozgrywamy tryb eskorty. Ciekawa jest historia tego miejsca – podczas kryzysu omnicznego kraj ten uległ kompletnemu zniszczeniu, a dorośli mieszkańcy zostali pozbawieni życia, osierocając tym samym tysiące dzieci. Podczas rewolucji władza została przejęta przez organizację Los Muertos, wkrótce w tym miejscu zbudowano potężną elektrownię LumeriCo. Dorado wygląda nieco futurystycznie, ale wiele jest tu typowo wiejskich lokacji. Podczas gry wielokrotnie mamy okazję zaskoczyć przeciwnika w ciemnych, słabo oświetlonych korytarzach.

Zestaw klocków LEGO® pozwala odtworzyć tę popularną lokację – budynek z trzema oknami, latarniami, małym straganem targowym i bramą, a także zbudować ciężarówkę z ładunkiem - generatorem. Samochód jest wyposażony w ukryte koła, dzięki którym wygląda jak gdyby unosił się w powietrzu. Do kompletu dołączono trzy Minifigurki postaci z gry: Żołnierza-76, Żniwiarza i McCree oraz charakterystyczną broń, m.in. karabin pulsacyjny, Piekielne Strzelby oraz sześciostrzałowy rewolwer.

Nowe zestawy klocków LEGO® z serii Overwatch® z pewnością spodobają się małym i dużym fanom tej popularnej gry komputerowej. Zbudowane z klocków figurki postaci z gry mogą służyć do kreatywnej zabawy z elementami wcielania się w rolę i odgrywania „w  rzeczywistości” scen i przygód z gry. Ale Overwatch (stworzony przez studio Blizzard Entertainment) to coś więcej niż gra – jej fani na całym świecie tworzą animowane seriale i komiksy, a nawet organizują zawody e-sportowe. To wszystko sprawia, że Overwatch staje się częścią współczesnej popkultury, a  bohaterowie gry to twory świetnie rozpoznawalne przez dzieci i młodzież na całym świecie.

  • Producent: LEGO
  • Seria: Overwatch
  • Numer katalogowy: 75972
  • Ilość elementów: 419
  • Sugerowany wiek dziecka: 10+
  • Wymiary opakowania: 26cm x 22cm x 7,5cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.