Kategorie

LEGO® Minecraft™ 21142 Igloo niedźwiedzia polarnego

LEGO® Minecraft™ 21142 Igloo niedźwiedzia polarnego
LEGO® Minecraft™ 21142 Igloo niedźwiedzia polarnego LEGO® Minecraft™ 21142 Igloo niedźwiedzia polarnego LEGO® Minecraft™ 21142 Igloo niedźwiedzia polarnego
Marka: LEGO
Kod produktu: 21142
Kod EAN: 5702016109603
• Niedostępny
Cena: 153.00 PLN 132.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

LEGO® Minecraft™ 21142 Igloo niedźwiedzia polarnego 

Świat popularnej gry komputerowej Minecraft składa się z różnych poziomów, tzw. biomów. W każdym panują inne warunki atmosferyczne, rosną inne rośliny i mieszkają typowe zwierzęta. Biom śnieżny zamieszkują niedźwiedzie polarne, które na tych terenach budują schronienia – tzw. igloo. Nałap ryb w przerębli, by nakarmić wygłodniałe zwierzęta. Następnie możesz założyć tu swoją bazę. Wewnątrz śniegowego domku zamontuj pochodnie i stół warsztatowy, by móc komfortowo przetwarzać surowce, piec do przetapiania i skrzynię z bronią.  Znalezienie i urządzenie miejsce do spania to nie koniec zagrożeń – po okolicy grasuje zły Mon Tułacz, na którego musisz naprawdę uważać. W bitwie użyjesz diamentowego miecza, który wzbudzić respekt przeciwnika. Wciel się w rolę Alex, zaprzyjaźnij się z misiami polarnymi i zacznij eksplorację biomu. Łącząc ten zestaw z pozostałymi kompletami klocków z serii Minecraft stworzysz własne, indywidualne uniwersum z ulubione gry. 
 
W zestawie:
 
- Igloo do zbudowania
- Platforma – sceneria z drzewem, śniegiem i wodą;
- Dwie Minifigurki LEGO®: Alex, Tułacz
- Dwie figurki niedźwiedzi polarnych: mały i duży
- Dodatki: ryby, skrzynia z mieczem, roślinność itp. 
 
 
  • Ilość elementów: 278
  • Numer katalogowy: 21142
  • Seria: Minecraft 
  • Sugerowany wiek dziecka: 8+
  • Wymiary opakowania: 35cm x 19cm x 7cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.