Kategorie
Dołącz do nas! :)

Klocki LEGO Juniors 10732 Punkt serwisowy Guido i Luigi

Klocki LEGO Juniors 10732 Punkt serwisowy Guido i Luigi
Klocki LEGO Juniors 10732 Punkt serwisowy Guido i Luigi Klocki LEGO Juniors 10732 Punkt serwisowy Guido i Luigi
Marka: LEGO
Kod produktu: 10732
Kod EAN: 5702015868266
• Niedostępny
Cena: 39.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 9 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 11 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Klocki Lego Juniors 10732 Punkt serwisowy Guido i Luigi

Przed każdym wyścigiem Zygzak McQueen musi odwiedzić punkt serwisowy Guido i Luigiego. To tam sprawdzi, czy wszystko działa jak należy, dopompuje swoje opony czy naprawi drobne usterki. Jeszcze tylko trzeba uzupełnić paliwo i można jechać na start!

W zestawie znajdują się dwa samochodziki – Guido i Luigi oraz klocki, z których zbudujemy punkt serwisowy, wyposażony w akcesoria takie jak: wąż do sprężonego powietrza, kanister benzyny i dodatkowa opona. 

Zestawy klocków z serii Juniors polecane są dla młodszych dzieci. Zawierają czytelne instrukcje budowania, łatwo łączy się poszczególne elementy, a zabawę można zacząć szybciej niż w przypadku standardowych zestawów Lego. 

  • Producent: LEGO
  • Seria: Juniors
  • Ilość elementów: 75
  • Numer katalogowy: 10732
  • Wiek dziecka: 4-7
  • Wymiary opakowania: 16cm x 14cm x 5cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.