Kategorie

Klocki LEGO Friends 41033 Dzikie Wodospady

Klocki LEGO Friends 41033 Dzikie Wodospady
Klocki LEGO Friends 41033 Dzikie Wodospady
Marka: LEGO
Kod produktu: 41033
• Niedostępny
Cena: 89.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 13 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 17 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Klocki Lego Friends 41033 Dzikie Wodospady

Tygrysek ugrząsł w nurcie rzeki i nie może się wydostać na brzeg. Trzeba wraz z Olivią go uratować. Tylko wybudowana tama może powstrzymać wodospad i uratować zwierzątko. Następnie wraz z Olivią można wybrać się do chatki na szczycie klifu, aby trochę ochłonąć przy napoju i świeżej sałatce owocowej w towarzystwie przyjacielskiego kameleona. Ciekawym i bardzo ekscutującym zajęciem będzie eksploracja jaskiń w dżungli.  Nigdy nie wiadomo jakie skarby są w nich ukryte!
 
Zestaw zawiera:
-  minilaleczkę Olivię
-  tygrysiątko oraz kameleona
-  klif ze schodami
-  wodospad z możliwością budowy tamy
-  chatkę na szczycie klifu ze stołem i stołkami
-  drzewa, kwiaty, pnącze
-  akcesoria: dryfujące drewno, szklanki, talerze, cenny klejnot
 
Klocki LEGO FRIENDS to seria przeznaczona dla dziewczynek. Rozbudzi wyobraźnię, kreatywność i dostarczy mnóstwo dobrej zabawy. Każda dziewczynka może dołączyć do przyjaciółek z Heartlake City i aktywnie spędzać z nimi czas. Przekona się, że dziewczyny nigdy się nie nudzą bawiąc się kolekcją LEGO FRIENDS!
  • Ilość elementów: 183
  • Wiek dziecka: 6 -12
  • Seria: Friends
  • Nr katalogowy: 41033
  • Producent: LEGO
  • Wymiary opakowania: 25 cm x 19 cm x 6 cm
  • Wymiary klifu z chatką i wodospadem: 13 cm x 12 cm x 7 cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.