Kategorie

Klocki LEGO Friends 3185 Letni Obóz Jeździecki

Klocki LEGO Friends 3185 Letni Obóz Jeździecki
Klocki LEGO Friends 3185 Letni Obóz Jeździecki Klocki LEGO Friends 3185 Letni Obóz Jeździecki Klocki LEGO Friends 3185 Letni Obóz Jeździecki
Kod produktu: 3185
• Niedostępny
Cena: 369.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 13 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 17 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Lego Friends 3185 Letni Obóz Jeździecki

 

Letni obóz jeździecki w Heartlake. W skład zestawu wchodzi duży budynek z miejscami noclegowymi i przeznaczonymi do rekreacji, oraz stajnia. W zestawie samochód, koniki i mnóstwo dodatków.

W zestawie 4 figurki: Stephanie, Emma, Ella, TheresaZestaw zawiera 1112 elementy
wiek dziecka 7-12 lat.

Wymiary opakowania: 57 cm x 37 cm x 9 cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.