Kategorie

KidzLabs - Hodowla Kryształów - 3 wzory 03917

KidzLabs - Hodowla Kryształów - 3 wzory 03917
KidzLabs - Hodowla Kryształów - 3 wzory 03917
Kod produktu: 03917
Kod EAN: 4893156039170
• Niedostępny
Cena: 42.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

KidzLabs - Hodowla Kryształów - 3 wzory 03917 

Dzięki zestawowi edukacyjnemu KidzLabs – Hodowla kryształów dzieci mają okazję przeprowadzić eksperymenty, których efektem będą niesamowite, przyciągające uwagę wszystkich, kryształy.

Jedno opakowanie zawiera materiały potrzebne do stworzenia trzech różnych, pod względem wielkości i koloru, kryształów: kryształ akwamaryn, kryształ drzewo i świecący w ciemności księżycowy kryształ.

Zestaw KidzLabs – Hodowla kryształów uczy poprzez zabawę, która jest świetną okazją, aby zdobyć wiedzę o chemicznych roztworach w wesoły sposób, a do działania w fabryce kryształów zaangażować całą rodzinę. W trosce o bezpieczeństwo montaż i obsługa zestawu powinny odbywać się pod nadzorem osoby, która ukończyła minimum 14 lat.

Wątpliwości związane z prawidłowym przeprowadzeniem eksperymentu rozwiąże dołączona do zestawu szczegółowa instrukcja obsługi, którą należy przeczytać przed przystąpieniem do działania. Ostateczny kształt, kolor i rozmiar kryształu mogą różnić się w zależności od warunków, w których zostało przeprowadzone doświadczenie.

Zestaw zawiera: duże opakowanie krystalicznego proszku, małe opakowanie zawierające niebieską mieszankę „hodowlaną”, krystaliczna baza do świecącego w ciemności księżycowego kryształu, miska i łyżka do mieszania, elementy do ekspozycji kryształów (kwadratowa podstawka z pokrywą, sześciokątny pojemnik, 1 papierowy zestaw do zbudowania kryształu drzewo). Elementy wymagane, a niedołączone do zestawu: słoik z gorącą wodą, fartuch, okulary ochronne i gumowe rękawiczki.

  • Producent: 4M
  • Numer katalogowy: 03197
  • Wiek dziecka: 14+
  • Wymiary opakowania: 21,5cm (wysokość) x 16,5 cm x 5,5cm