Kategorie

Jurassic World – Savage Strike Figurka Stygimoloch Stiggy – GCR56

Jurassic World – Savage Strike Figurka Stygimoloch Stiggy – GCR56
Jurassic World – Savage Strike Figurka Stygimoloch Stiggy – GCR56 Jurassic World – Savage Strike Figurka Stygimoloch Stiggy – GCR56
Marka: Mattel
Kod produktu: GCR54 GCR56
Kod EAN: 887961733334
• Niedostępny
Cena: 49.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Jurassic World – Savage Strike Figurka Stygimoloch Stiggy – GCR56

Stygimoloch był dinozaurem roślinożercą, który poruszał się za pomocą swoich tylnych łap. W rzeczywistości osiągał jakieś 3 m wzrostu. Z jego twardej czaszki, która miała za zadanie chronić jego cenny mózg, u samców wyrastały rogi. Służyły do rywalizacji z pozostałymi osobnikami w stadzie. Czasami chodziło o przywództwo w grupie, a czasami o samicę. Ciało figurki Stiggy’ego jest jasno brązowe, w różnokolorowe cętki. Posiada 9 punktów artykulacji: na tylnych łapach, na przednich (może nimi ruszać na boki i zarówno do przodu jak i do tyłu). Ma również wysuwaną szyję i ruchomą głowę, jak i ogon. Naciskając to ostatnie, zobaczysz, jak jego szpiczasta głowa wsuwa się, a następnie wysuwa. Wygląda to tak, jakby naprawdę walczył z przeciwnikiem za pomocą swoich szpiczastych kolców! Do zabawki dołączono 1 kartę kolekcjonerską.

Najnowsza część filmu z serii Jurassic World – Upadłe królestwo będzie miała swoją światową i polską premierę dopiero w czerwcu 2018 roku, jednak inspirowane hitem kinowym zabawki są już dostępne w sprzedaży. Zostały wyprodukowane przez jedną z największych marek – firmę Mattel, która zawsze dba o wysoką jakość zabawek i rzeczywiste odwzorowanie postaci filmowych i bajkowych. Nie inaczej jest w tym przypadku! W ramach serii stworzono fantastyczne figurki dinozaurów z ruchomymi częściami ciała, a także zestawy z figurkami bohaterów i akcesoriami do zabawy (broń, charakterystyczne dodatki, gadżety). Głównymi postaciami Upadłego Królestwa będą Owen i Claire, którzy dołożą wszelkich starań, by uratować dinozaury, którym zagraża budzący się do życia (wcześniej uśpiony) wulkan. Za pomocą figurek dzieci mogą odgrywać ulubione sceny z filmy lub wymyślać własne scenariusze. Plastikowe postaci i dinozaury stworzą fantastyczną kolekcję małego fana Parku Jurajskiego.

Stygimoloch Stiggy Savage Strike dodatkowe informacje:

  • Producent: Mattel
  • Seria: Jurassic World 
  • Numer katalogowy: GCR54 GCR56
  • Wiek dziecka: + 4 lata
  • Długość dinozaura: 16 cm
  • Wymiary opakowania: 17 cm x 21 cm x 6 cm