Kategorie

Barbie Color Reveal – Kolorowa niespodzianka w tubie – seria monochrom GTR94

Barbie Color Reveal – Kolorowa niespodzianka w tubie – seria monochrom GTR94
Barbie Color Reveal – Kolorowa niespodzianka w tubie – seria monochrom GTR94 Barbie Color Reveal – Kolorowa niespodzianka w tubie – seria monochrom GTR94 Barbie Color Reveal – Kolorowa niespodzianka w tubie – seria monochrom GTR94 Barbie Color Reveal – Kolorowa niespodzianka w tubie – seria monochrom GTR94 Barbie Color Reveal – Kolorowa niespodzianka w tubie – seria monochrom GTR94
Marka: Mattel
Kod produktu: GTR94
Kod EAN: 887961920093
• Dostępny
Cena: 85.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Barbie Color Reveal - Kolorowa niespodzianka w tubie - seria monochrom - GTR94

Barbie Color Reveal właśnie pojawiła się w zupełnie nowej odsłonie, która zaskakuje i zachwyca! Kolorowa tuba z 7. serii również skrywa jedną lalkę i 6 dodatkowych niespodzianek, jednak tym razem lalka Barbie cechuje się monochromatycznym stylem i ubraniami w ciekawych wzorach.

Kolorowa tuba cieszy na sam widok! By rozpocząć zabawę, należy wyjąć ze środka wszystkie paczuszki i napełnić tubę wodą – gdy zanurzymy w niej lalkę, zobaczymy, jak wierzchnia warstwa się zmywa, a naszym oczom ukazuje się prawdziwy wygląd nowej lalki. Teraz czas na udekorowanie Barbie ubraniami, peruką i butami – każda paczuszka skrywa inny dodatek, dzięki któremu lalka z pewnością będzie wyróżniać się z tłumu! Na szczególną uwagę zasługują bluzeczki z ciekawymi wzorami, kraciaste spódniczki oraz kolorowe włosy!

Barbie Color Reveal gwarantuje fantastyczną zabawę już w momencie odpakowywania pudełka! W najnowszej serii do zebrania jest aż 5 różnych lalek – zbierz całą kolekcję i ciesz się organizowaniem pokazu mody z prawdziwego zdarzenia! Zestaw przeznaczony jest dla dzieci powyżej 3. roku życia.

Barbie Color Reveal 7 seria - Kolorowa niespodzianka w tubie - dodatkowe informacje:

  • Producent: Mattel
  • Seria: Barbie
  • Numer katalogowy: GTR94
  • Wiek dziecka: + 3 lata
  • Wymiary opakowania: 33 cm x 8 cm x 8 cm